MichalTy

Mají sny, které se mi zdály v noci před novým rokem, nějaký silnější význam?

Obvykle se mi sny moc nezdají, ale dnes (z 31. pro na 1. led) se mi zdály tři, našel jsem si je ve snáři (dostanu špatnou zprávu, ale budu žít v dostatku a najdu lásku). Mám jim přikládat nějaký větší význam pro nadcházející rok?

Nejlepší odpověď
Hamon

Mají stejný význam jako všecny ostatní – žádný.

Další odpovědi
Kelt

Co když tento sen, nebo tyto tři sny znamenají jedno, budeš žít v dostatku, to může být i špatná zpráva, protože na to nemusíš být připravený, najdeš lásku, která tě toho dostatku může také zbavit, takže i to může být špatná zpráva. Ale je snář objektivní? Není. Na konci roku obvykle bilancujeme, jdeme spát později, než obvykle a můžeme mít zvláštní sny, možná reakce na alkohol. Přiládal jsi někdy význam snům? Jestli ano, tak to udělej, jestli ne, zachovej se stejně.

sh3riff

sny nikdy nic neznamenají a to že je konec roku, tomu nedává žádnou jinou váhu … Nový rok je výmysl lidí a v reálném životě nemá absolutně žádný smysl .. upínat se k tomu je velmi hloupé ;)