Peter Kus

Mají se teflonové ubrusy žehlit?

Nejlepší odpověď
briketka10

Jak prát a žehlit teflonové ubrusy :
http://www.ol­zatex.cz/advi­sor/jak-prat-a-zehlit-teflonove-ubrusy

Další odpovědi
marci1

Při větším zašpinění bych doporučovala ubrus vyžehlit, Žehlím jej pokaždé! 🙂

Kepler

Nevím přesně co myslíš pod pojmem „teflonové ubrusy“. Pokud jde o látkové ubrusy impregnované teflonem, pak je není nutné snad ani prát, natož žehlit. Stačí běžné čištění měkkým kartáčem a saponátovou vodou přímo na stole. Ale v případě potřeby teflon žehličku určitě vydrží.

Pajka.111

Tak „normální“ žehličkou bych asi nežehlila… Možná parní žehličkou, to by problém být neměl.

Sonka Pop

Parní žehličkou problém určitě nebude, naopak ta je na takové věci uzpůsobena. Sama ji mám, takže vím, o čem mluvím. Mám tuto značku a jsem nadšena http://www.jif­fysteamer.cz/

Pajka.111

Pravda, taky mám doma steamer a jako musím říct, že žehlení je náhle úplně o něčem jiném. Nemám absolutně strach o prádlo, naopak. Žehlení párou je šetrné a velmi příjemné.