9 řemesel

Mají se sliby plnit?

Přiznám se , že otázka je stejně zavádějící, jako titulky ve většině novin.Ale odpovědět můžete,proč ne?
Ale já tu plním svůj slib ohledně mé otázky o nejlepším herbicidu.Je lidský material ze kterého se dá „vyrobit“ kost,tkáň a co já co ještě,tedy LIDSKÉ SÁDLO.

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě.Hlavně o váánocíích.

Další odpovědi
GM

Sliby, když už se dají, se mají plnit. Ale nemá se slibovat naplano něco, co od prvopočátku splnit nemíníme.

led

Ak nie ste politik tak sľuby plňte! Jedine politici majú v náplni práce predvolebné sľuby neplniť 🙂

straširybka

určitě. co slíbím, to splním. co nevím jistě, jestli splním, neříkám slibuji. akorát dcera už na mne zkouší maminka šíbia…přitom jsme se o ničem takovém ani nebavily ☹