Miroslavst

Mají se plnit sliby? Nebo jak to je?

Prý sliby se mají plnit, je to pravda?
Tak by mě velmi zajímalo jak to provede? :D

Já svůj slib plním-http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/co-prave-delate-vegetite

http://img.na­dapenny.com/t20/102­83/nadap043817933­100232.jpg
Doplňuji:
To teda bude bomba. Pak veřejně poděkuji, teda pokud. Uvidíme.
Budete překvapeni, že někdo ještě umí držet slovo?

Nejlepší odpověď
anonym

jdu zadělávat na těsto,
pošlu poštou jako velmi křehké,jsem pro každou legraci

Další odpovědi
bigbít

Když už řeknu slovo slibuji, či přísahám, tak ať to neztrácí význam že…

GM

Ty jsi ale borec v té vestě! Máš i dobrý blembák
na hlavě.

ten který je

Své sliby čestní lidé plní a tak si myslím že čestný jsi.Jen jsem trošinku zklamán,protože jsem si tě představoval že budeš mít vestu zelenou.:-D

bobánek

Já si myslím že co se slíbí tak se má také splnit.Znám jednoho ten co slíbi tak z 90procent nesplní_

hanulka11

Mě vždy štve ,když někdo slibuje a své sliby nedodrží-už mu potom nevěřím.

Michal

Mají se plnit,ale moderní je kecat!

Mousinek

Sliby plním. Uvědomuju si že je to správné