Avatar uživatele
Weroniq

mají se menšiny zviditelňovat jako tomu bude na dnešním průvodu Prahou?

nemám nic proti menšinám, každý je nějaký a ať si žije podle svého, ale měli by se všichni takhle shlukovat a hlásat svou hrdost, že jsou tak jiní?
Doplňuji:
jak vidím, emoce se tu vzbouřily snad jak na místě konaní, akorát tady nás nemusí rozhánět policie :)) no hlavně že to všichni přežili, všichni si stejně pořád myslí svoje, nic se nezměnilo a zítra je zase den..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Kerberus, VampGirl, barnajka, fcoop, anonym před 4639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
perry001

nevím proč by si nemohli dát pochod…když můžou různí extremisté, odboráři, „grýnpísáci“ a ostatní, proč by nemohla 4% menšina? mě to přijde v tomto státě naprosto, ale naprosto v pořádku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lyn

Nevím co je na lesbách a gayích tak jiného a nepochopitelného. Proč stále někdo někoho soudí kvůli orientaci. Proč je musí stále někdo komentovat a opovrhovat jimi? Mají právo na uznání bez ohledu na to, komu patří jejich srdce! Do háje se všema, co kroutí očima při pohledu na pár gayů nebo lesbiček.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
eLx

můj názor? přijde mi to jako zoufalý výkřik do tmy, ale jinak je mi to vesměs fuk…

jestli „mají“? to je asi jejich věc, pokud myslí, že tím něco zlepší; dle mého spíš ještě víc popudí jejich odpůrce, na druhou stranu, zase je to pro ně dobrá seznamka :P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

No, nějak mně to připadne jaksi..uhozený )) Kdybychom to tak dělali naprosto všichni jak píšeš, byl by to jen samej průvod či manifestace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Ale za to, že jsou „jiní“, oni přece vůbec nemůžou! Proč by se teda měli stydět?! Co je špatnýho na tom, když veřejně demonstrují svou lásku?!
Vždyť my heteráci taky pořádámě na veřejných placech rekordy v délce líbání (Japonci dokonce i hromadný sex)… a kdo se nad tím pohoršuje?! Přitom homosexuálové by taky klidně mohli říct: „..ale měli by se všichni takhle shlukovat a hlásat svou hrdost, že jsou tak jiní?“
Protože my JSME jiní – v jejich očích… Nezáleží, kdo z nás je víc „normální“ – práva máme mít všichni stejný. Takže pokud MY se můžeme dle libosti ožužlávat na veřejnosti, proč by nemohli i oni?!

Abych pravdu řekla, ten jejich pochod mi připadá jako akce, která nemusela nutně být. Mínění lidí se mění už i tak, homosexuály konečně začínáme brát jako plnohodnotný lidi s právem na život i na lásku. Ta změna přicházela pozvolna spoustu spoustu let, ale myslím si, že právě tohle nenásilný „zvykání si“ je ta nejlepší cesta. Pořád ještě jsme nedošli tak daleko, aby nás pohled na líbající se 2 kluky/holky nevyvedl z míry. Ještě to chce trochu času – a fakt nevím, jestli by nebylo lepší nechat věcem volný průběh a počkat, až se s tím lidi sami srovnají. Aby se totiž nestalo, že místo všeobecné tolerance a respektu si homosexuálové nakonec vypochodují pravý opak :/
Doplňuji:
greycell: No jo, chlap aby se taky na grupáč nechytil, viď? ;)

http://magazin­.libimseti.cz/li­festyle/6124-i-sex-ma-sve-rekordy-nejsilnejsi-vagina-i-nejvetsi-grupac

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
greycell

pro barnajka: byl by nějaký kontakt na ty Japonce? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to snáď porušenie Ústavy?
Teraz, keď sa každý zviditeľňuje so svojími problémami, prečo by nemohli aj oni a ony. Ak to je včas nahlásené a odsúhlasené orgánmi štátnej správy, nevidím žiadny problém.
Treba sa skôr zamyslieť nad koreňmi našej stáročiami vypestovanej neznášanlivosti voči iným názorom. Kvôli tomu takéto nielen „4%“ akcie sú.
Čo vám hovoria slová: „Pokoj a mier ľuďom dobrej vôle“?
Doplňuji:
Dudu, ak väčšina bude na čiernu tvrdiť, že je biela, tá menšina (ktorá v čiernej bude vidieť čiernu) pokorne prijme ich pravdu?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ne, měli by mít více pokory a konat s vědomím, že není dobré dráždit majoritu a možná tak budit spícího tygra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sportem ku zdraví.Je svoboda projevu,konečně!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

No – chodit kanálama – extrém.
Chodit v průvodech – není to přes čáru?
Viděl jsem dva chlapy,na Staroměstském náměstí,jak si strkají jazyky do hlavy a zvednul se mi kufr.Kdo je nenormální?
Já jsem nevymyslel,že tělní otvory a orgány jsou určeny k úplně jiným účelům.
Jedny k vyměšování a další k reprodukci.
Tak to bylo vymyšleno a žádný řeči,byť upřímně myšlené, mě o opaku nepřesvědčí.
Kdy se začnou hlásit o svá práva pedofilové?
Jsou to taky lidi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek