jaymes

Mají se dneska dobře jenom lumpové a darebáci?

Myslím, že dneska se mají dobře jenom lidé, kteří bohatnou na utrpení nás chudých. Takže politici, lobbysti, mafiáni, korupčníci, podnikatelé a zaměstnavatelé, ekekutoři, právníci, soudci, prokurátoři, státní zástupci, developeři, bankéři, pojišťováci, nejrůznější podvodníci a tak dále. Přitom průměrný plat českého člověka je tak 14 000, zatímco tito grázlové vydělávají statisíce. Souhlasíte se mnou?

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Jako chapu, kdyz ma nekdo vztek na arogantniho exekutora nebo na mafiana…ale co mas proti napriklad developerum nebo zamestnavatelum opravdu nechapu. Mel bys vyndat hlavu z p.dele a jit mezi lidi. Ono totiz ne kazdej podnikatel je podvodnik a ne kazdej dela u pasu za desitku na ucet. Ale to ti tady asi vcil budu tezko vysvetlovat. Mrzi me, ze zijes v teto sve smutne realite.

Doplneni
Aha. Tak po precteni tehle otazky je mi to jasne. Ty se jdi nechat zavrit do Bohnic.

http://m.odpo­vedi.cz/otazky/ma­ji-deti-dneska-nejakou-cenu

Další odpovědi
redy

Proč myslíš, že jsou všichni zloději?

Jasně že důchodci si moc vyskakovat nemůžou, ale ne všichni se maj blbě, prej dřív hodně ženskejch bylo v domácnosti, takže čemu se divíš?

Slyšela jsem to v TV, když jeden herec povídal, že se ženou mají nějakejch 14000 Kč za měsíc. Myslím, že to říkal Brabec. Každej si stěžuje.

Nevím, kolik ti je, tak se snaž… ať se máš taky dobře a nemusíš jen nadávat. ☹

Kepler

Lumpové a darebáci jsou jen mafiáni, korupčníci a nejrůznější podvodníci. Ty ostatní tam netahej, většinou určitě dělají záslužnější práci, než všelijací ovčané, kteří na všechno jenom nadávají a jejich skutek utek. A s tím průměrným platem (ba i s nejčastějším platem) jsi daleko mimo mísu.

klumprt

Já se mám dobře, svědomí mám vcelku čisté a statisíce neberu. Nezapadám do tvé teorie.
Průměrná mzda v roce 2015 byla přes 26 tisíc a medián mezd byl přes 22 tisíc. Co je to medián si zjisti sám. Mám pocit, že jsem tady to samé někomu už jednou vysvětloval a mám pocit, že ten někdo jsi byl ty. Pročež tě považuju za tatrmana.

sova123

Nechápu proč do seznamu mícháte podnikatele. Odvádí několikrát větší práci než většina lidí ve fabrice, protože u toho musí také přemýšlet. A za více práce → více peněz. Nejde to takhle zobecňovat. Každý dostává zaplaceno tolik kolik si dovede zařídit.

Šidlo

niektorí lobbisti bojujú za lepšie životné prostredie pre všetkých, napr.
niektorí právnici dávajú zadarmo rady chudobným
niektorí zamestnávatelia sami od seba pomáhajú zamestnancom
mnohí sudcovia poslali mafiánov za mreže

súdruh, nehádžte všetkých do jedného vreca, inak ste ako oni a navyše mentálne máte 10 rokov.....lebo práve 10 ročné deti vidia svet čiernobielo

prečo sa ja vôbec idem baviť s 10 ročným?

anonym

i poctivě se dají vydělat peníze, ale heslo s poctivostí nejdál dojdeš, tak to ve financích stoprocentně neplatí a možná ani padesátiprocentně. proč se podnikatelé bojí EET. proč se naopak lidé, kteří pláčou, že nemají peníze, bojí manuální práce (teď jsem nabízel úklid na 3hodiny za tisícovku jednou za 14 dní a nikdo nechce)