Avatar uživatele
savyla

Mají šanci?

Jak ted havaroval ten český autobus na cestě do chorvatska a v něm byli ty dvě dívky dvojčata-Natálka a Terezka Skotnické.Myslíte že má Terka velkou šanci na normální život?-operovali jí nohy,má něco s mozkem a něco s plícemi.Shodou náhod jsou obě moje dobré kamarádky a spolužačky.Bohužel namám s nimi kontakt a tak nevím jak se jim vede-jen ze zpráv a internetu.Natka prý už komunikuje a je v lepším stavu a Terka se snad probudila z umělého spánku.Všichni ze školy jim držíme palce a přejeme brzké uzdravení a co nejmenší újmi na zdraví.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 4292 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

určitě mají šanci a není vhodné to zde rozvádět …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Víš, říká se, že dokud člověk žije, tak je šance pořád. Jak to vypadá skutečně s Tvými kamarádkami, na to bude nejlépe si opravdu počkat, až budou doma.
Souhlasím s Hanulkou, že je neetické tu rozvádět jakékoliv podrobnosti a snažit se stanovovat nějaké prognózy.
Asi by se mi na jejich místě nelíbilo, kdyby moje dobrá kamarádka o mých zdravotních potížích podávala informace stejkně jako sdělovací prostředky. Novináři jsou za to placení. Ty by ses snad měla spíš v tichosti „modlit“ za to, aby vše dobře dopadlo. Já vím, máš o ně starost, ale přesto – chce to více taktu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek