Pokročilý

Mají šanci?

Jak ted havaroval ten český autobus na cestě do chorvatska a v něm byli ty dvě dívky dvojčata-Natálka a Terezka Skotnické.Myslíte že má Terka velkou šanci na normální život?-operovali jí nohy,má něco s mozkem a něco s plícemi.Shodou náhod jsou obě moje dobré kamarádky a spolužačky.Bohužel namám s nimi kontakt a tak nevím jak se jim vede-jen ze zpráv a internetu.Natka prý už komunikuje a je v lepším stavu a Terka se snad probudila z umělého spánku.Všichni ze školy jim držíme palce a přejeme brzké uzdravení a co nejmenší újmi na zdraví.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

určitě mají šanci a není vhodné to zde rozvádět ...

Další odpovědi:

Víš, říká se, že dokud člověk žije, tak je šance pořád. Jak to vypadá skutečně s Tvými kamarádkami, na to bude nejlépe si opravdu počkat, až budou doma.
Souhlasím s Hanulkou, že je neetické tu rozvádět jakékoliv podrobnosti a snažit se stanovovat nějaké prognózy.
Asi by se mi na jejich místě nelíbilo, kdyby moje dobrá kamarádka o mých zdravotních potížích podávala informace stejkně jako sdělovací prostředky. Novináři jsou za to placení. Ty by ses snad měla spíš v tichosti "modlit" za to, aby vše dobře dopadlo. Já vím, máš o ně starost, ale přesto - chce to více taktu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.