savyla

Mají šanci?

Jak ted havaroval ten český autobus na cestě do chorvatska a v něm byli ty dvě dívky dvojčata-Natálka a Terezka Skotnické.Myslíte že má Terka velkou šanci na normální život?-operovali jí nohy,má něco s mozkem a něco s plícemi.Shodou náhod jsou obě moje dobré kamarádky a spolužačky.Bohužel namám s nimi kontakt a tak nevím jak se jim vede-jen ze zpráv a internetu.Natka prý už komunikuje a je v lepším stavu a Terka se snad probudila z umělého spánku.Všichni ze školy jim držíme palce a přejeme brzké uzdravení a co nejmenší újmi na zdraví.

Nejlepší odpověď
hanulka11

určitě mají šanci a není vhodné to zde rozvádět …

Další odpovědi
anonym

Víš, říká se, že dokud člověk žije, tak je šance pořád. Jak to vypadá skutečně s Tvými kamarádkami, na to bude nejlépe si opravdu počkat, až budou doma.
Souhlasím s Hanulkou, že je neetické tu rozvádět jakékoliv podrobnosti a snažit se stanovovat nějaké prognózy.
Asi by se mi na jejich místě nelíbilo, kdyby moje dobrá kamarádka o mých zdravotních potížích podávala informace stejkně jako sdělovací prostředky. Novináři jsou za to placení. Ty by ses snad měla spíš v tichosti „modlit“ za to, aby vše dobře dopadlo. Já vím, máš o ně starost, ale přesto – chce to více taktu.