kapka

Mají ryby prsa, aby mohly nakojit malé rybičky?

Lépe řečeno, může nějaká ryba kojit své mladé?
A prosím jen solidní odpovědi.
Doplňuji:
Naprosto stačí, děkuji. 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano mají, např. Delfín jelikož je savec.
A nakonec to není tak blbá otázka jak se na první pohled zdá a mně se za to smáli :D
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/212761-vedci-vubec-poprve-objevili-rybu-ktera-koji-sve-mlade.html
stačí?

Další odpovědi
salsa verde

prosím prosím já to vííííííííííííím, ano majíííííííííííí

kapka

Miroslave otázka vůbec není hloupá, ale delfíny sem nepleťte, vím dobře, že jsou to savci. Já se ptám na ryby. Odpověď najdete na netu, jestli chcete bod.
Ale máte pravdu, že reaguji na ty Vaše žabičky. Někdy je těžké poznat na první pohled hloupou a chytrou otázku.

kapka

Ale je to i trochu na svědomí tázajícího se, jaké otázky pokládá.

kapka

Salso verde, když to víte, můžete mi ten princip přesněji popsat? Děkuji

salsa verde

to bohužel nemůžu ale před chvílí jsem to zahlídla na netu že vědci objevili nějakou rybu která to opravdu dělá. nečetla jsem to…jen titulek.

kapka

Tak sem dejte odkaz, ať Vám mohu dát palec, protože jinak je Vaše odpověď vpředu na nic. 🙂