mosoj

Mají řidiči v Německu povinnost jezdit ve dne se zapnutými světly ?

Nejlepší odpověď
mj81

Nemají. Proto Němci u nás nesvítí a naopak německá policie si při kontrolách vytipuje v koloně aut česká vozidla podle toho, že jako jedni z mála svítí ze zvyku i přes den.

Další odpovědi
Martina S.

V zimním čase mají také povinnost svítit, ale v letním ne. Už se svítí jen u nás. Rakousko které to zavedlo první to už také zrušilo kvůli ekologii.