bolak

Mají průvodčí ve vlaku nějaké směrnice, kde začínat s kontrolou lístků?

Že třeba v počáteční stanici musí začít vždy od konce nebo od začátku vlaku, a nebo to berou čistě náhodně?

Nejlepší odpověď
arygnoc

nie.

ale majú časový rozpis, za ktorý by mali stihnúť skontrolovať celý vlak.

okrem toho vypisujú zápis, kedy ktorý vagón kontrolovali (kvôli revízorom).

Další odpovědi
anonym

Začínají tam, kde nastoupí do vagónu , když dají signál k odjezdu!

bolak

ary: a kolik minut mají na 1 vagón?

anonym

Podle současného počtu cestujících, tak jsou rychlostí blesku na konci vlaku!