Avatar uživatele
jaymes

Mají příliv imigrantů na svědomí naši zaměstnavatelé?

Myslíte, že darebné firmy a korporace mají zájem na tom, aby sem přišlo co nejvíc imigrantů? Aby je všechny hezky zaměstnali a vyházeli Čechy a pak jim dávali práci za misku rýže denně, aby hamižný management těchto otrokářských firem měl víc peněz pro sebe?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3189 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Nemyslím, ale argumentovat proti tobě je zbytečné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

No, tak úplně k smíchu to není, oni sem totiž nepřicházejí jenom černí a nevzdělaní imigranti. Sám jsem byl kdysi osobně přítomen na pracovní poradě, která se mě přímo týkala a k jakési technické námitce k průběhu výroby nám majitel firmy přímo řekl: „Moc mě nes..te, nebo vezmu autobus, dovezu sem Ukrajince a budete mít po… " A bylo po námitkách. Ono se tak i dokonce stalo! Nebyl jich sice autobus, ale několik jedinců. Byli ochotni tam dřít i za zmíněnou "misku rýže“. Chodili ochotně pracovat ve dne v noci (kdy spali, nevím) a i při té nízké mzdě jim to hodilo víc, než nám. Takže bych se zase až tak jaymesovi nepoškleboval a nebral to na lehkou váhu. Co říká, není tak úplně mimo mísu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

…a ti pilní pracovití imigranti strhají všechny normy aby pana českého podnikatele uspokojili…Bože můj, to jsem se zas jednou zasmál

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ano. Naši zaměstnavatelé se těší na příliv pracovitých a vzdělaných lidí, kteří mezi imigranty určitě převažují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zas až takhle bych to neviděl, ale za všechno může NENAŽRANOST Američanů, kteří si myslí, že tu svoji demokracii mohou vyvážet do zemí, které o ni ani nemají zájem, ale zájem mají Američané, protože potřebují mít poslušné země (respektive vlády v nich) co je budou poslouchat.
Ale i příliv imigrantů bude mít jistě vliv na zaměstnávání v Čechách a na mzdu v těchto firmách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nevěřím tomu že by tihle invazní vetřelci z Afriky nebo Blízkého východu chtěli pracovat,ale myslím si že pokud dojde k nějakému masivnímu přílivu imigrantů z Ukrajiny,tak mnoho pracovních míst nahradí Ukrajinci a sníží hodnotu prací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pouze naši politici,nikdo jiný,proto už každej ví,jak to bude u voleb příště.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

… " darebné firmy a korporace „… už dávno imigranty/cizí státní příslušníky (za nízké mzdy) zaměstnávají ;)
Současné imigranty (uprchlíky) zajímá euro a libra, o "otrockou“ práci v ČR bude z jejich strany asi zájem minimální…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek