jaymes

Mají příliv imigrantů na svědomí naši zaměstnavatelé?

Myslíte, že darebné firmy a korporace mají zájem na tom, aby sem přišlo co nejvíc imigrantů? Aby je všechny hezky zaměstnali a vyházeli Čechy a pak jim dávali práci za misku rýže denně, aby hamižný management těchto otrokářských firem měl víc peněz pro sebe?

Nejlepší odpověď
Quimby

Nemyslím, ale argumentovat proti tobě je zbytečné.

Další odpovědi
orwell

No, tak úplně k smíchu to není, oni sem totiž nepřicházejí jenom černí a nevzdělaní imigranti. Sám jsem byl kdysi osobně přítomen na pracovní poradě, která se mě přímo týkala a k jakési technické námitce k průběhu výroby nám majitel firmy přímo řekl: „Moc mě nes..te, nebo vezmu autobus, dovezu sem Ukrajince a budete mít po… " A bylo po námitkách. Ono se tak i dokonce stalo! Nebyl jich sice autobus, ale několik jedinců. Byli ochotni tam dřít i za zmíněnou "misku rýže“. Chodili ochotně pracovat ve dne v noci (kdy spali, nevím) a i při té nízké mzdě jim to hodilo víc, než nám. Takže bych se zase až tak jaymesovi nepoškleboval a nebral to na lehkou váhu. Co říká, není tak úplně mimo mísu.

lexx

…a ti pilní pracovití imigranti strhají všechny normy aby pana českého podnikatele uspokojili…Bože můj, to jsem se zas jednou zasmál

Lamalam

Ano. Naši zaměstnavatelé se těší na příliv pracovitých a vzdělaných lidí, kteří mezi imigranty určitě převažují.

anonym

Zas až takhle bych to neviděl, ale za všechno může NENAŽRANOST Američanů, kteří si myslí, že tu svoji demokracii mohou vyvážet do zemí, které o ni ani nemají zájem, ale zájem mají Američané, protože potřebují mít poslušné země (respektive vlády v nich) co je budou poslouchat.
Ale i příliv imigrantů bude mít jistě vliv na zaměstnávání v Čechách a na mzdu v těchto firmách.

ten který je

Nevěřím tomu že by tihle invazní vetřelci z Afriky nebo Blízkého východu chtěli pracovat,ale myslím si že pokud dojde k nějakému masivnímu přílivu imigrantů z Ukrajiny,tak mnoho pracovních míst nahradí Ukrajinci a sníží hodnotu prací.

anonym

Pouze naši politici,nikdo jiný,proto už každej ví,jak to bude u voleb příště.

da ny

… " darebné firmy a korporace „… už dávno imigranty/cizí státní příslušníky (za nízké mzdy) zaměstnávají ;)
Současné imigranty (uprchlíky) zajímá euro a libra, o "otrockou“ práci v ČR bude z jejich strany asi zájem minimální…