Avatar uživatele
VampGirl

Mají pořadatelé na festivalech právo prohledávat návštěvníkům batohy?

Dneska jsem byla s kamarády na festivalu a před tím, než nás u vchodu pustili dovnitř, nám prohledávali batohy. Museli jsme odevzdat všechno jídlo a pití, které jsme s sebou měli. Že se do areálu nesměly nosit zbraně, to chápu, to je logické, ale proč návštěvníci nemohou mít s sebou vlastní jídlo? A mají vůbec pořadatelé festivalů právo na to, prohledávat lidem batohy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Pořadatel má právo zabavit nebezpečné předměty-např.deštníky,skle­něné lahve apod.Jídlo a pití by ti brát neměli,ale dělají to proto,aby sis nedonesla své pití za 1O kč,ale musela si přímo na místě koupit to samé za 50 kč.Je to sviňárna,ale bohužel to tak chodí:-(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
salsa verde

a mně by zajímalo když jim odmítnu ukázat batoh jestli mají právo mi zakázat vstup…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Osobní prohlídku, tedy včetně zavazadel mohou provádět pouze policisté. Nicméně třeba na fotbale standardně šacují pořadatelé, ale mám dojem, že za asistence policie, to si nejsem jist.
Jídlo a pití zakazují zcela neoprávně čistě z důvodu prodeje jídla a pití ve stáncích uvnitř areálu, nic jiného za tím nevidím a je to totální ubohost!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Domnivam se, ze na to pravo nemaji, ale zase na druhou stranu vas nepusti dovnitr. Tezko rict, jestli mate nejake dovolani, budete volat policii? dobry den, nechtej me pustit na festak? asi ani neprijedou. Poradatele s tim taky nic delat nebudou, ochranku prece zaukolovali jak maj postupovat, tak jestli chcete dovnitr, musite se podvolit pravo, nepravo. Osobne s tim nesouhlasim, ja jsem prisel na muziku, tu si platim, ne si dat parek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek