Mají panici panickou hrůzu ?!

Nejlepší odpověď
annas

Panic může být zděšený, zmatený, tedy zpanikařít = propadne panickému strachu – vztah ke slovu panika.

Rovněž může mít panic panický strach z toho, že zůstane dlouho panicem, tedy strach ze staromládenectví – vztah ke slovu panictví.

Další odpovědi
briketka10

někteří panici si rádi počkají,
ale nemají panickou hrůzu :)
http://krasna­.nova.cz/clanek/jak­nakluky/ve-20-panic-je-divnej.html

Méďa39

Zcela určitě. Jenom jaksi nesouvisí s jejich stavem.

anonym

Většinou z toho, že jimi zůstanou.