Maji na vas nejaky vliv vykyvy pocasi ? -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Někdy ani ne,ale všeho moc škodí.Potřebuji na dobití energie sluníčko a teplo a v letošním létě je toho opravdu poskrovnu.Když se ráno vzbudím a je zataženo nebo dokonce prší,tak mám hned po náladě.

Další odpovědi:

Zlatý

Z tohoto počasí, jaké je teď, mám už několik dnů blbou náladu. Ale bojuju s ní :-)

A jinak - když se blíží změna počasí, ozvou se mi všechny věci, které jsem kdy měla operované... (ať už je to koleno, nebo jizva po kýle)

A když klesá tlak, potácím se a usínám i vestoje. Jsem jak barometr :-)

Zlatý

Před sluncem,se schovám,a jiné vlivy,nepozoruji.:)

Zlatý

Hmmm,mají.Cítím každý kloub!

Já byl ještě do půl roku kojen, díky čemuž (a genům) mám velice slušnou imunitu, epidemie se mi vyhýbají a 40 let jsem notoricky zdráv. Takže to vnímám jen jako vnější vliv, nicméně mám fůru známých, kteří reagují až přecitlivěle na sebemenší výkyvy hlavně tlaku.
Obecně je u lidí prokázán dopad ročních období související s délkou dne a podílu denního sluníčka. Má to vliv i na kondici, psychickou pohodu a odolnost vůči lehčím formám virových onemocnění.

Zlatý

Nemají,jen nesnáším vedra a přímé slunce.

Bronzový

Já dost těžce nesu když delší dobu nesvítí slunce a je pořád zataženo. To je mi tak nějak smutno.

Stříbrný

Tak hanny2 a salsa verde to napsali velice přesně tak jak to cítím i já sám,jen bych dodal za sebe že ještě navíc jsem celý otrávený.

Já jsem v pohodě,nic nepozoruji,jen manžela vždycky bolí kotník,který měl zlomený.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.