Avatar uživatele
anonym

Maji na vas nejaky vliv vykyvy pocasi ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, tom004, Jikra, dědapetr, Deli, anonym před 4646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Někdy ani ne,ale všeho moc škodí.Potřebuji na dobití energie sluníčko a teplo a v letošním létě je toho opravdu poskrovnu.Když se ráno vzbudím a je zataženo nebo dokonce prší,tak mám hned po náladě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Z tohoto počasí, jaké je teď, mám už několik dnů blbou náladu. Ale bojuju s ní 🙂

A jinak – když se blíží změna počasí, ozvou se mi všechny věci, které jsem kdy měla operované… (ať už je to koleno, nebo jizva po kýle)

A když klesá tlak, potácím se a usínám i vestoje. Jsem jak barometr 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Před sluncem,se schovám,a jiné vlivy,nepozoruji.:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hmmm,mají.Cítím každý kloub!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já byl ještě do půl roku kojen, díky čemuž (a genům) mám velice slušnou imunitu, epidemie se mi vyhýbají a 40 let jsem notoricky zdráv. Takže to vnímám jen jako vnější vliv, nicméně mám fůru známých, kteří reagují až přecitlivěle na sebemenší výkyvy hlavně tlaku.
Obecně je u lidí prokázán dopad ročních období související s délkou dne a podílu denního sluníčka. Má to vliv i na kondici, psychickou pohodu a odolnost vůči lehčím formám virových onemocnění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nemají,jen nesnáším vedra a přímé slunce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Já dost těžce nesu když delší dobu nesvítí slunce a je pořád zataženo. To je mi tak nějak smutno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Tak hanny2 a salsa verde to napsali velice přesně tak jak to cítím i já sám,jen bych dodal za sebe že ještě navíc jsem celý otrávený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já jsem v pohodě,nic nepozoruji,jen manžela vždycky bolí kotník,který měl zlomený.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek