Anka1597

Mají muži rádi zmalované ženy, decentně namalované, nebo vůbec?

Docela mě to zajímá, protože většina mužů, kteří upoutají mou pozornost, mají po boku nějakou zmalovanou ,,krásku´´, která to ani nepotřebuje a asi si toho o sobě dost myslí, když toho na sobě má tuny. Vždyť všude chodí tak pěkné a nenamalované, nebo jen lehce namalované slečny-ženy, které jsou kolikrát hezčí. Předem děkuji za odpovědi. 🙂

P.S. Chápu, že některé na sobě mají make-up kvůli nedostatkům (sama mezi ně patřím).

Nejlepší odpověď
Drap

Osobně upřednostňuji přirozené, nenamalované. A pokud už to musí být, tak velice decentně.

Další odpovědi
honza19hk

tzv.barbíny se mi moc nelíbí.A kor když to není nutné a někdy i nepěkné.

dudu

Decentně namalovaná žena určitě zaujme každého muže, byť existuje i rčení, které /s prominutím/ říká, že „potmě je každá kráva černá“.

venkovan

Jedno oko fialovomodroze­lená,brada namodralá, sem tam odlesk červené – to je malování které se mi u žen nelíbí.

anonym

no, jasně, chlapi doma nechtěj žádnou zmalovanou nádheru, ale na ulici se mlsně ohlídnou jen a pouze za právě takovou, asi nechtěj, aby se za jeho ženou taky tak ohlíželi 🙂

SINGO

Souhlasím s Drapem.