quentos

Mají míchaná vejce šanci vydržet tři dny v lednici?

Jaksi jsem je tam zapomněl ;{)> dík
Doplňuji:
díky za odpovědi, je vás většina, tož jsem je dnes ráno měl k snídani. Chuťově na nich nic znát nebylo, ale pro jistotu jsem to zalil slivovicí ;{D>

PS. Opět opravdu typická otázka do kategorie „Ankety a zábava – aktuality“. Co potom patří do jídla? Tak až si zas dám míchaný vajíčka, vzpomenu si, že to je vlastně aktuální zábava.

Nejlepší odpověď
anonym

Vejce vydrzi , ale vy pak nevydrzite … 🙂 vyhodit ! -iv-

Další odpovědi
anonym

Vydrží, vyzkoušeno. Akorát jsem dochutil více kečupem (dle zkušeností arabských národů má koření antibakterionální účinky, aplikováno zvlášť v teplejších pásmech).
Navíc už prošla tepelnou úpravou.
Ostatně smaženky v chladicích boxech je obdoba.

Pecudka

Určitě,v obchodě také vše neprodají tentýž den a ty také vše v den nákupu nezkonzumuješ 🙂

arygnoc

já bych kategorie zrušil, a to nejmíň z dvou důvodů:

  • výběr je omezený, tudíž zařazování neplní svůj účel;
  • admin si s otázkama stejně zahrává, jak chce (sorry, admine) a přesouvá je dle libosti.

No a ty vajíčka?
Dezifenkci po konzumaci schvaluji.

;)