Mají lidé, kteří dělají reklamu na různé dámské prostředky, ponětí o tom, že to někomu může zkazit chuť na cokoliv?

Sleduji v tv film, s chutí obdivuji něco na zub a do toho skočí reklama na dámskou hygienu, různé gely na různé věci. Uvědomují si lidé, kteří jsou v tom angažováni, následky, když mu během oblíbeného seriálu vpálí přes celou obrazovku chilli hygienu, nebo něco na únik provozní kapaliny?

Nejlepší odpověď
fcoop

Není nadto,když běží film,nebo seriál....... a do toho reklama......­....kdy se tě mazlivý ženský hlas zeptá,jestli nemáš náhodou zánět vaginy,nebo netrpíš intekontinencí,máš mizernou erekci,bolí tě klouby a tak.

Ale je to pohodě,protože se namažeš nějakým propagovaným sajrajtem a hned jsi čupr.

Těm lidem,co dělají reklamy je ukradené,jestli ti něco zhořkne v ústech.....TV není od toho,aby ses pobavil,ale funguje proto,aby sis koupil věci,které vlastně nepotřebuješ.

Další odpovědi
Lamalam

Nechápu, jak ti může pár kapek modré barvy na vložce zkazit chuť.

redy

Jo, už se mi stalo, že jsem přestala jíst.
Je to hnus, vůbec mi nezajímá nějaká mykóza, nebo co to je.

To jdu hned blejt, brrr.

A když je u mě návštěva, myslím nějakej kámoš, tak se stydím ☹

Kepler

Proč by mi to mělo kazit chuť? Mně se ta hygiena netýká. Záleží jen na tom jak má žena voní, jak je čistá a jak je milá.

anonym

Mám na to dobré řešení. Okamžitě přepínat jinam a nebo si přepnout do režimu kde je zmenšen program na kterém běží reklamy v rohu obrazovky a pak se nepropásne film a stihne se přepnout zpět. Tyhle reklamy jsou mor a vůbec reklamy obecně. Tvůrce reklam toto nezajímá a brzy přibudou i reklamy pro léky na prostatu. Beztak už i jsou. Já to, ale nevím, protože na TV se nedívám už roky. Jen jedním okem na chvíli, když jsem občas v kuchyni. :D

Nuk nuk

Rozdělme si to – jsou lidé, kteří dělají reklamu, lidé, kteří ji v televizním programu vloží do určitého času, a pak lidé, kteří si tu reklamu objednají a ten čas zaplatí.

Ti první za to nemohou, ti jen na objednávku nakreslí, sepíší scénář a nafilmují. Sice je pravda, že ta reklama je jejich dílo, ale oni v podstatě jen udělali službu – vyrobili krátký film.

U dalších dvou skupin je to hodší, těm je jedno, co Vy si o tom myslíte, a vcelku je nezajímá, jestli je Vám z jejich reklamy špatně. První si za to nechali zaplatit a jsou rádi za skvělého zákazníka (takoví výrobci dámských vložek to je panečku zlatý důl) a tak mu rádi poskytnou, kteroukoliv minutu. No, a ti výrobci? Těm už jsou Vaše pocity tuplem ukradené. Pro ně je důlžité, že si Vaše partnerka ty hygienické potřeby půjde koupit, nic jiného.

dubraro

Nemám televizor.

Šidlo

vy ste jeden z tých, čo má príliš bujnú fantáziu a hned ako niečo počuje, si to predstaví do detailov?

lebo ak nie: vzchopte sa, nie ste škôlkár (teda dúfam), realita je aj o tomto

kedysi ľudia nekukali telku, kukali sa, ako im doma polka príbuzných umiera na mor, a ak mali čo jesť, boli úplne šťastní......

kedysi neboli ani antimykotiká, ani modrá pilulka.....a ľudia z toho tiež neboli moc šťastní, či?

fcoop

Zapomněl jsem – bůh mě netrestej – na hemeroidy.
Ten méďa,jak si drhne řiť..........­....ten je k zulíbání.
Ten,co to vymyslel,ta je fakt pašák.

Kepler

fcoop: jo, určitě si koupím zájezd do Alp!

Kepler

A ještě před tím ten zázrak na klouby: Kamzík!

gagaga

muj ortoped mi jednou rekl..ze nejdrazsi na tech " lecich " na klouby je ta barevna krabicka..
A misto babickam a dedeckum koupit na Vanoce takove nesmysly..je mame ( ja uz ne )..radeji pozvat na veceri.. :)
Iv.

Kepler

No bať! Na to nemusím být ani Mudr. ani Pudr, stačí mi vědět že ty látky ze žraločích ploutví a další želatinové nesmysly se stráví už v žaludku. A to jsem měl jenom jeden semestr biochemie…