Klára K.

Mají kluci raději holku ‚drsňačku‘, nebo holku roztomilé koťátko?

Nejlepší odpověď
ivzez

Rozumní kluci ani jedno.
Takže dobře zvažuj, o koho stojíš,
o ty rozumné nebo o ty druhé?

Další odpovědi
iceT

Možná drsňačku,ale měla by se chovat jako dáma,nebo alespoň jako holka.

anonym

Nejraději mají rádi holku chytrou a veselou*) – a jinak jak kdo…
😉
*) ufrflané blbky/ce nemá rád/a nikdo

misak25

No,kluci jsou ruzni,ale myslim,ze neco mezi,zas aby jsi nebyla stydlivka…
Ale za sebe vic myslim spis „drsnacka“,protoze tak vic kluka zaujmes… :)

marci1

„Vrána k vráně sedá“. Myslím si, že drsňák drsňačku, romantik romantičku, sympatický sympatickou, rozumný rozumnou ap. 🙂

Kelt

Jak kteří a jak kdy. Záleží na věku tvém i jejich, a jaký chceš mít vztah. Ale hlavně buď přirozená.