Mají identická dvojčata,mimo svůj vzhled,také stejné názory,záliby,vkus a další?

Nejlepší odpověď
Drap

Mohou, ale mohou být i uplně odlišná

Další odpovědi
Damiana

Koupaliště, kam chodím, navštěvují občas i dvě starší ženy – dvojčata, která bydlí spolu, a ty mají i stejnou mimiku, hlas a pohyby! Možná je to tím, že jsou stále pohromadě, tak se jim podoba ještě umocní. Nedávno jsem ale viděla v nějakém TV pořadu také dvojčata – dvě ženy, které se přes dvacet let neviděly, žily úplně rozdílnými životy a byly každá jiná. Jistá podoba tam vzdáleně byla, ale jinak nic. Jedna udržovaná dáma, druhá obhroublá alkoholická troska. Ale i to je možná úděl dvojčat – všechno nebo nic.

hanny 2

Barbakane – my jsme se sestrou dvouvaječná dvojčata.Podobné na sebe moc nejsme,jen možná některé rysy v obličeji.Ona má modré oči,já hnědé.Ona má světlou pleť,já snědou.Postavu máme také každá trochu jinou.Jinak já ráda vařím,nerada uklízím a nemusím práci na zahradě,ona naopak.Práci na zahradě miluje.Názory a vkus – tak tam bychom se asi často shodly.

hanulka11

Mám neteře jednovaječná dvojčata, ale jsou k nerozeznání ..jsou na sebe šíleně vázané , daly by za sebe život,vkus bych neřekla že mají stejný .....jenže už je pracovní povinnosti rozdělily,– ale jak to jde jsou spolu a moc si to užívají

IK

Ne. Ale pokud jsou na sebe „napojená“ mohou.

Lidé si mohou být podobní i se svým psem, záleží jak moc jsou spolu a myslí na sebe…
Manželé mohou spolu splynout…
Když jsem se stala vegetariánem, manžel byl v Brazílii, já na chalupě, četli jsme stejnou knihu, dočetli ke kapitole o mase a oba s ním přestali. Když pak telefonoval tak jsme si to řekli. Když jsem něčemu nerozuměla, trápila se jak to funguje, tak v okamžiku kdy jsem na to přišla, věděl to taky a začal se podle toho chovat.
Určitě znáš také, že s některými lidmi si nemusíš nic říkat, jen na sebe kouknete a je to jasné. Stejně některá dvojčata mají takový vztah a udržují ho, je to u nich pravděpodobnější jen díky tomu, že jsou stejně stará a víc spolu. Dokud mezi nimi nenastanou rozpory, funguje to. Není to nijak vázané na jedno společné vajíčko.

Ella

mohou, ale není to podmínkou… dvojčata můžou být taky povahově „den a noc“