Avatar uživatele
anonym

Mají identická dvojčata,mimo svůj vzhled,také stejné názory,záliby,vkus a další?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Všeználek, IK před 4456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Mohou, ale mohou být i uplně odlišná

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Koupaliště, kam chodím, navštěvují občas i dvě starší ženy – dvojčata, která bydlí spolu, a ty mají i stejnou mimiku, hlas a pohyby! Možná je to tím, že jsou stále pohromadě, tak se jim podoba ještě umocní. Nedávno jsem ale viděla v nějakém TV pořadu také dvojčata – dvě ženy, které se přes dvacet let neviděly, žily úplně rozdílnými životy a byly každá jiná. Jistá podoba tam vzdáleně byla, ale jinak nic. Jedna udržovaná dáma, druhá obhroublá alkoholická troska. Ale i to je možná úděl dvojčat – všechno nebo nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Barbakane – my jsme se sestrou dvouvaječná dvojčata.Podobné na sebe moc nejsme,jen možná některé rysy v obličeji.Ona má modré oči,já hnědé.Ona má světlou pleť,já snědou.Postavu máme také každá trochu jinou.Jinak já ráda vařím,nerada uklízím a nemusím práci na zahradě,ona naopak.Práci na zahradě miluje.Názory a vkus – tak tam bychom se asi často shodly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Mám neteře jednovaječná dvojčata, ale jsou k nerozeznání ..jsou na sebe šíleně vázané , daly by za sebe život,vkus bych neřekla že mají stejný .....jenže už je pracovní povinnosti rozdělily,– ale jak to jde jsou spolu a moc si to užívají

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Ne. Ale pokud jsou na sebe „napojená“ mohou.

Lidé si mohou být podobní i se svým psem, záleží jak moc jsou spolu a myslí na sebe…
Manželé mohou spolu splynout…
Když jsem se stala vegetariánem, manžel byl v Brazílii, já na chalupě, četli jsme stejnou knihu, dočetli ke kapitole o mase a oba s ním přestali. Když pak telefonoval tak jsme si to řekli. Když jsem něčemu nerozuměla, trápila se jak to funguje, tak v okamžiku kdy jsem na to přišla, věděl to taky a začal se podle toho chovat.
Určitě znáš také, že s některými lidmi si nemusíš nic říkat, jen na sebe kouknete a je to jasné. Stejně některá dvojčata mají takový vztah a udržují ho, je to u nich pravděpodobnější jen díky tomu, že jsou stejně stará a víc spolu. Dokud mezi nimi nenastanou rozpory, funguje to. Není to nijak vázané na jedno společné vajíčko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

mohou, ale není to podmínkou… dvojčata můžou být taky povahově „den a noc“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek