Maji i jine subjekty nez urady povinnost odpovedet na doporuceny dopis?

Maji i jine subjekty nez urady povinnost odpovedet na doporuceny dopis? Konkretne dopis s zadosti na jedno oddeleni univerzity (zadost o studium v cizine). Dekuji za odpoved

Odpovědi
standa

NE…, zmiňovaná povinnost se týká jen státních a obecních ´institucí´.

Ale všechny slušné firmy (mezi ně bych univerzitu určitě zařadil) by odpovědět měly…, pokud neodpoví, tak se telefonicky optejte.