Makina

Mají dvojčátka v bříšku každé svoji pupečníkovou šňůru?

A to jim na to stačí jedna placenta?

Nejlepší odpověď
Pájo

Ano, mají.
Doplňuji:
Vždy má každé vlastní pupeční šňůru, obvykle i oddělené zárodečné vaky a dělí se o společnou placentu nebo mají každý vše své (pupeční šňůry, zárod. vaky i placenty).

Další odpovědi
Sůwa

Společnou pupeční šňůru by snad mohly mít za určitých okolností siamská dvojčata 🙂, jinak je to nesmysl. Jak by asi bylo vyživováno dítě bez pupeční šňůry?

Drap

To dá rozum, nebo jsi si myslela že nají jeden pupečník a půjčují si ho ?