bolak

Mají dvojčata podobnej rukopis?

Nejlepší odpověď
beer

Podobný rukopis mohou mít i dva cizí lidé, nikdy ale stejný.
„Dokonce ani rukopisy jednovaječných dvojčat, která jsou si podobná jako vejce vejci, nejsou stejné. Odborník v nich vždy najde rozdíly..“
http://www.gra­al.cz/cz/clan­ky-v-regene/clanky-v-casopisu/grafologie-3-tajemstvi-rukopisu.html
Doplňuji:
U jednovaječných dvojčat se písmo shoduje cca na 85 až 90%.
http://www.ves­larka.webz.cz/za­jimavosti.htm

Další odpovědi
Sůwa

Podobný rukopis můžou mít sourozenci a ani nemusí být dvojčata. Několik let po tatínkově smrti jsem dostala dopis psaný jeho písmem, až mi zatrnulo, ale byl od jeho bratra. Myslím, že o tom stejném rukopisu ani nevěděli.

briketka10

jsem dvojče, moje sestra má rukopis po taťkovi a já po mamce, jen tiskací písmo máme trochu podobné, když studovala, tak jsem ji podepisovala vycházkovou knížku každý týden a rodiče o tom nevěděli, po letech jsme jim to řekli a jen se usmáli..

Drap

Některá ano, některá ne. Uplně stejné jako u nedvojčat. I někteří uplně cizí mají podobné rukopisy. Každý je idividualita. Je to podobné jako s otisky prstů.Podobné ano shodné ne