ReHu

Mají dnešní osobní auta skláoěcí zadní opěradla, aby se mohl zvětšit obsah kufru?

A třeba aby se mohly převézt lyže nebo nějaká role, popř. tam přspat a mít hohy v tom kufru.
Aby se nemusel kupovat kombi.
Díky.
Doplňuji:
Kterou značku auta byste mi doporučili? Kdy si myslíte, že dobrý poměr kvality (poruchovost, náhradní díly, ovládání, spotřeba, …) a ceny.

Moooc díky.

Nejlepší odpověď
redy

mají

Další odpovědi
Pájo

Ano, mají.

Rocker

Většina běýných aut má zadní sedačky sklápěcí.V něk­terých autech je uprostřed zadního opěradla část,která se vyklopí a vznikne otvor přímo na lyže.Jestli chceš v autě i spát,kup si něco jako Renault Espace.Když zadní sedačky sklopíš nebo vyndáš,vyspí se tam klidně tři lidi.

M.

Proč by ne?

venkovan

Lyže, pokud je pořádně neupevníš, v prostoru kabiny nevoz. Při nárazu se mohou chovat jako oštěp.
Pokud chceš přespávat, tak si vyber auto, které má po sklopení sedaček lůžkovou úpravu. některá sedadla po sklopení nemají stejnou výšku a nedá se na nich spát.
Ale stejna bych si koupil kombika. vypadá to, že si ho užiješ a na silnici zpravidla kombik lépe sedí (má delší rozvor) – parkování je stejné jako s každým jiným autem.
Ale co takhle něco většího jako je třeba 6 místná dodávka. Tam se dá dělat věcí – i stolovat.
Doplňuji:
Nedoporučím žádnou značku ani model. Záleží kolik lze do auta investovat, kolik bude roční nájezd kilometrů, jaké budou převládající jízdy, jak daleko je k dobrému servisu, co si mohu udělat sám, či s kamarády apod. A i jaký má požadavky na vzhled auta. Ten rozsah je ve výběru široký a každů bude doporučovat svoji značku. Takže – jsou různá hodnocení – žebříčky poruchovosti aut. když budu jezdit málo – tak si klidně koupím méně pohodlné auto, které není moc vybavené, když budu jezdit hodně, šel bych od střední třídy výš.

honza19hk

jak který,ale ty nový už asi ano.třeba u mé Tatry 813 8×8 se ze zadních sedaček dá udělat lehátko. Zapneš bufika a můžeš spát.Sklápět je nepotřebuji když to má 7m dlouhej valník
Doplňuji:
Jakékoliv auto,jen nedoporučuji francouze a Tatru 813-kvůli spotřebě.

anonym

asi zalezi na znacce auta .. mam auto, kde sedacky nelze " predklopit " ..

  • iv-