Nikkol

Mají děti v jiných zemích taky v létě dvouměsíční prázdniny? Např. v Číně , USA, Indie,Rusko atd..

Nejlepší odpověď
Drap

Téměř kaýždý stát má prázdniny trochu jinak. Většinou nebývají tak dlouhé , ale třeba vícekrát do roka. V některých zemích bývá celková délka všech prázdnin o něco delší, v některých zase o něco kratší,

Další odpovědi
žolik

Děti v jiných zemích mají tříměsíční prazdniny,neví jestlí je to lepší než u nás.

Zdroj: žolík

Salvaje

Kdysi jsem si dopisovala s dívkou z Paraguaye. Tam měli letní prázdniny v prosinci (a druhý měsíc byl buď listopad nebo leden, teď nevím), protože u nich bylo léto.