ivosek2

Mají dámy přednost i ve škole?

třeba že jako první dostanou učebnice, nebo že jenom holky dostanou známky
Doplňuji:
takže učitel nám lže že naše spolužačky jsou dámy?:D

Nejlepší odpověď
quentos

Jistě, ale problém je ten, že ne každá dívka či žena je dámou.
A pak se v tom vyznejte :{))>

Další odpovědi
marci1

Tak to ne, ale pánové by dámám mohli podržet dveře při vstupu, kabát při oblékání, zastat se jich a tak. Bylo by to hezké. 🙂

anonym

Dámy- učitelky určitě ano, ale dívky žákyně? Snad!

anonym

Samozřejmě je to slušnost či etika gentlemana a taky ženy jsou o 3 roky vyspělejší,než jejich vrstevníci,ale najdou se i takové,co toho zneužívají,když k nIm je někdo slušný a vůbec všeobecně vzato muži mají jiné pudy,než ženy – je dobré to respektovat.

Kelt

Od kdy je žákyně dámou? Když nějaká šesťačka zmlátí spolužáka, tak asi přednostně bude potrestaná.

gecco

Dámy jistě…
Ovšem na ta třeštidla SŠ zase nemusíš brát takové ohledy, stejně by si to ještě neužily…
😉