Mají antiradary ještě cenu?

Měření rychlosti chlupatýma a obrana proti tomu, tzv. antiradary - je to ještě k uvážení, nebo ty jejich hračky už nejde oblbnout?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nikdy to nepracovalo 100%...
:-DD
Pouhá finta, jak z pár pitomců vytáhnout peníze za fťákovinu...
___
Jezdím někdy i hodně rychle - a naposled jsem pokutu za rychlost platil někdy před 18 lety, když mne dožrala někdejší manželka, takže jsem přestal dávat dostatečný pozor na cestu...
Jinak se stačí koukat okolo sebe - tedy přesně podle zákona - plně se věnovat řízení...
:-DD

Další odpovědi:

Zlatý

Ony ty radary neměly i v minulosti cenu. Kdo si takové věci pořizoval, neměl jako účastník silničního provozu, čisté svědomí.

Pokročilý

Myslíte aktivní antiradary? Ty jsou tak trochu protizákonné. Pasivní antiradary samozřejmě fungují pořád stejně, takže se to vyplatí asi jako vždy v minulosti.

Určitě v dnešní době už cenu nemají. Aktivní jsou protizákonné a pasivní jsou na nic.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Zelí - zklamu tě - pokud vím, je kontinuálně vysílajících radarových měřičů v současné době naprosté minimum (mám takový dojem, že jsou používány jen v permanentních ´budkách´), běžní policajti měří ´na stisk spouště´, mobilní dtto (takže si všimnou i aktivní rušičky)...
Úseková měření (ať už radarová nebo senzorová) pak neokecáš ani rušičkou...
___
Pro jednoduchost neřeším rozdíly mezi radarem a laserem...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.