Avatar uživatele
Venator

Mají antiradary ještě cenu?

Měření rychlosti chlupatýma a obrana proti tomu, tzv. antiradary – je to ještě k uvážení, nebo ty jejich hračky už nejde oblbnout?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Nikdy to nepracovalo 100%…
😁
Pouhá finta, jak z pár pitomců vytáhnout peníze za fťákovinu…
___
Jezdím někdy i hodně rychle – a naposled jsem pokutu za rychlost platil někdy před 18 lety, když mne dožrala někdejší manželka, takže jsem přestal dávat dostatečný pozor na cestu…
Jinak se stačí koukat okolo sebe – tedy přesně podle zákona – plně se věnovat řízení…
😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ony ty radary neměly i v minulosti cenu. Kdo si takové věci pořizoval, neměl jako účastník silničního provozu, čisté svědomí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zelí

Myslíte aktivní antiradary? Ty jsou tak trochu protizákonné. Pasivní antiradary samozřejmě fungují pořád stejně, takže se to vyplatí asi jako vždy v minulosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetrMalec

Určitě v dnešní době už cenu nemají. Aktivní jsou protizákonné a pasivní jsou na nic.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Zelí – zklamu tě – pokud vím, je kontinuálně vysílajících radarových měřičů v současné době naprosté minimum (mám takový dojem, že jsou používány jen v permanentních ´budkách´), běžní policajti měří ´na stisk spouště´, mobilní dtto (takže si všimnou i aktivní rušičky)…
Úseková měření (ať už radarová nebo senzorová) pak neokecáš ani rušičkou…
___
Pro jednoduchost neřeším rozdíly mezi radarem a laserem…
😉

před 3032 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek