Máte někdo zkušenost s majetkovým vyrovnání po rozvodu?

Ahoj, chci se jen prosím zeptat jestli máte někdo zkušenost s majetkovým vyrovnání po rozvodu, s ex manželkou jsme rozvedený dva roky, postavily jsme domek na hypotéku a bydlí tam s přítelem, tak jsem se chtěl zeptat jestli mám nárok na nějaké vyrovnání když to je na hypotéku nebo ne, někdo říká že jo a někdo zase ne a jak bych měl postupovat, moc děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
ReHu

Majetkové vyrovnání již je vyřízeno?
Jde o to, jak se dohodnete vy nebo vaši právníci.
Hrají roli i další okolnosti.

Další odpovědi
pusinka50

To už jsi se ptal. Nezakládej novou otázku, buď ji doplň nebo pokračuj v diskuzi. Myslím, že jsem ti dost jasně vysvětlila, co je třeba udělat, nebo ne? Budeš dál sedět na zadku u odpovědí, nebo se konečně budeš snažit domluvit se svou manželkou, až si spočítáš, kolik jste oba zaplatili za hypotéku a jakou výši majetku si k do z vás nechal? Když s manželkou domluva není, požádej o pomoc právníka, s tím, jestli na něj nemáš peníze, že se domluvíte na určitém procentu z jeho zisku, když po tebe nějakou částku uhraje.

Nezlob se, ale odpovídám ti už potřetí. Jestli založíš novou otázku na stejné téma, bez milosti ti ji smáznu. Jakože tu nikdy nikomu nemažu otázky, ale co je moc, to je moc.