Roxy

Majetkové vyrovnání

Nevíte někdo, jak je to s majetkovým vyrovnáním mezi druhem a družkou? Zařídili jsme si s partnerem byt. Na toto zařízení jsme si vzali půjčku (tu splácí partner). Dohodli jsme se ale na tom, že on bude splácet půjčku a já měla na starosti ostatní finanční výdaje v domácnosti. Ted se rozcházíme a řešíme rozdělení majetku. Mám jako družka na něco nárok?

Odpovědi
alenka901

je dobré když člověk dělá tento krok sepsat smlovu mezi partnery,záleži na tom jestli je partner ochodem se s váma o tom bavit