eLx

magnetické šperky

Myslíte, že to má opravdu nějaký „ozdravný účinek“? Může takto malý magnet (např. řetízek s křížkem 2×3 cm) mít vůbec nějaký vliv na naše zdraví? Nějaký odkaz na odborný výzkum ohledně těchto věcí? Děkuji.

Nejlepší odpověď
nabubindes

určitě, je víc než jeden způsob jak působit na lidskou psychiku a zdraví.

Další odpovědi
elektrikář

Velký význam to mít asi nebude. Ale působí to jako placebo. Víra tvá v léčivý účinek tě nakonec uzdraví.

dannero

absolutně žádnou,protože lidé co podstoupili vyšetřeni magnetickou rezonancí by byli po takové obrovské dávce magnetického pole prakticky nesmrtelní.:-)

XenieRo

Ahoj všem, měla bych dotaz… ráda bych si zkusila vyrobit náramky. Jaké jsou na to nejlepší komponenty? A kde je koupím?

Pajka.111

Ahoj, tak co, už vyrábíš? Povedl se ti už nějaký šperk? A co ten koralek-obchod? Nakoupila jsi tam?

Pajka.111

Hele, dívej… nejlepší komponenty ti nikdo neporadí. Komponenty si musíš koupit a vybrat podle toho, jak ti budou vyhovovat a jak se ti budou líbit. Mě se třeba líbí swarovsky, tak si kupuju ty. Jinak je beru na https://www.koralek-obchod.cz/ a shop jedině doporučím :)

Pajka.111

Já si náramky doma vyrábím. Je to krásný doplněk. Navíc mě to baví a trávím u toho volný čas :) Jinak já si komponenty nakupuju na netu https://www.koralek-obchod.cz a vyhovuje mi to. Tady mají vše, co je potřeb, navíc a super cenu.

XenieRo

Je, super, moc díky za info a za doporučení. To je přesně to, co jsem hledala :)

Pajka.111

Já si myslím :) No a cooo, jaké komponenty sis na koralek obchod koupila?

Pajka.111

Jo? :) A jaké komponenty sis na koralek-obchod sis vybrala? :)

Pajka.111

To vubec nemáš zač :) Já tam na tom koralek-obchod nakupuju a vždycky jsem byla spokojená moc :) Proto ho můžu doporučit :)

XenieRo

Jj, super, já jsem moc ráda za doporučení :) Doma pořád něco vyrábím a právě mě napadly ty náramky, jen jsem nevěděla, jak na to a hlavně, co na to. Ale na tom koralek-obchod jsem všechno našla.

Pajka.111

Jojo, tam je to super :) Aspoň máš tip, co na vánoce 😛

Pajka.111

Janý, nemáš vůbec zač :) Od toho ta diskuze je. Jinak ten https://www.koralek-obchod.cz/ je super, já tam nakupuju moc ráda :)

XenieRo

Z jakých korálků nejraději vyrábíš? :)

SuzanKa

Jaké ty náramky vyrábíš? Z čeho nejraději?

Pajka.111

To je různý. Mám hodně ráda minerály, tak z těch docela často vyrábím. Nicméně se mi líbí i Swarovski a oni je v tom https://www.koralek-obchod.cz/ mají, takže náramky vyrábím i z nich :)