Nitrol

Mafia II: Prosím všechny, kteří tuto hru hráli jestli nevíte jak skončil Joe ? a Vito též …

Hrál jsem to dvakrát ale ani jednou jsem nepochopil co se s tima dvouma stalo dál … PORADÍTE MI ?
Doplňuji:
Ale vždyť Joea nezabili ne ? jen „odvezli do pryč…“

Nejlepší odpověď
Mahoney

Cos natom nepochopil? Joeyeho zabili, protože chtěl zradit Vita. A to Leo Galante nemohl riskovat. Vito samozřejmě přežil.
V dalším díle se to podle všeho nedozvíme, protože se nejspíš ani nebude odehrávat v Empire Bay, maximálně možná tak okrajové, stejně jako v jedné misi vystoupila postava Tommyho Angela z prvního dílu.
Doplňuji:
ven.cik – co tě na tom nasralo? Tak to u mafiánů prostě chodí. Jak řekl při svědectví Tommy Angelo – „Jen málo lidí, kteří se stanou členy takové organizace, zemřou v posteli přirozenou smrtí.“

Další odpovědi
ven.cik

Asi myslíš ten konec kdy Joa zavezou někam do pryč…Mě to docela nasralo a nevim jak to s nima dopadlo, ale snad to bude v dalším díle, ale na ten si budeme muset chvíli počkat…
Doplňuji:
Zvyknul sem si na Joa a když mi unesou kámoše nebo jak ty píšeš že ho zabijou, tak mě to nasralo…;)

BANAN93

mě taky naštvalo Joe mě sice nejdřív jako zradil, ale to asi musel, ale pak se znovu přidal ke mě v závěrečné přestřelce. Ten dědek kterému jsem zachránil krk mi pak chce Joa sejmout – hned bych cvaknul řidiče a dědka a jel zachránit Joa když to auto zatočilo :D
Doplňuji:
mohlo by to bejt v dalším díle na výběr jako rozdvojení cesty – nechat Joa sejmout a hrát ve službách dědka, nebo Joa zachránit a hrát proti dědkovi – nebo jeho klanu

huxa

toto nemohl pochopit jen natvrdlý či retardovaný člověk. Jel jiným autem, zabočili a potom ho zabili