Pokročilý

Mafia II: Prosím všechny, kteří tuto hru hráli jestli nevíte jak skončil Joe ? a Vito též ...

Hrál jsem to dvakrát ale ani jednou jsem nepochopil co se s tima dvouma stalo dál ... PORADÍTE MI ?
Doplňuji:
Ale vždyť Joea nezabili ne ? jen "odvezli do pryč..."

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Cos natom nepochopil? Joeyeho zabili, protože chtěl zradit Vita. A to Leo Galante nemohl riskovat. Vito samozřejmě přežil.
V dalším díle se to podle všeho nedozvíme, protože se nejspíš ani nebude odehrávat v Empire Bay, maximálně možná tak okrajové, stejně jako v jedné misi vystoupila postava Tommyho Angela z prvního dílu.
Doplňuji:
ven.cik - co tě na tom nasralo? Tak to u mafiánů prostě chodí. Jak řekl při svědectví Tommy Angelo - "Jen málo lidí, kteří se stanou členy takové organizace, zemřou v posteli přirozenou smrtí."

Další odpovědi:

Pokročilý

Asi myslíš ten konec kdy Joa zavezou někam do pryč...Mě to docela nasralo a nevim jak to s nima dopadlo, ale snad to bude v dalším díle, ale na ten si budeme muset chvíli počkat...
Doplňuji:
Zvyknul sem si na Joa a když mi unesou kámoše nebo jak ty píšeš že ho zabijou, tak mě to nasralo...;)

Bronzový

mě taky naštvalo Joe mě sice nejdřív jako zradil, ale to asi musel, ale pak se znovu přidal ke mě v závěrečné přestřelce. Ten dědek kterému jsem zachránil krk mi pak chce Joa sejmout - hned bych cvaknul řidiče a dědka a jel zachránit Joa když to auto zatočilo :D
Doplňuji:
mohlo by to bejt v dalším díle na výběr jako rozdvojení cesty - nechat Joa sejmout a hrát ve službách dědka, nebo Joa zachránit a hrát proti dědkovi - nebo jeho klanu

Stříbrný

toto nemohl pochopit jen natvrdlý či retardovaný člověk. Jel jiným autem, zabočili a potom ho zabili

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.