England1522

Mafia II, poradíte?

Ahoj, já si chci po roce opět nainstalovat Mafia II ale neznám účet na steam a když si ho nechám zjistit a poslat na můj email kde jsem ho očekával tak mi vůbec (po 5 min.) nepřišel a ta hra pořád nechce spustit na novém účtu. Můžete mi prosím poradit jak to udělat abych mohl rád i přes to že nevím své původní přihlašovací název, nebo jinak ? Já jsem si steam odstraňoval také :/

děkuju :)

Odpovědi
Quimby

Napiš jim na Steam support: https://suppor­t.steampowered­.com/newticket­.php?s=06b04f2a­e8243ed2d568d1055fb120f5­&category=5 a vysvětli jim svou situaci.
Jen pro to chatování s nima se musíš přihlásit/regis­trovat ale je to jiný účet než ten na normální steam.

Questman

Pokud jsi ztratil Steam acc. na kterém jsi měl hru zakoupenou, tak máš smůlu – o všechny hry na něm zakoupené jsi tím ztratil.

Než ti přijde mail, může to trvat dlouho. Např. z Originu mi nové heslo poslali až za cca. 26 hodin, neboli počkej 1–2 dny a uvidíš.

huxa

Jak radí Quimby, ovšem jestli že máš přístup k e-mailu, z kterého jsi přihlášený na původní účet, jsi v suchu a máš dá se říct 100% jistotu, že zase budeš hrát.
Občas to steamu trvá dlouho, proto si zažádám vždy vícekrát. Do 10 minut mi to příjde, klikám na ten nejnovější.