Pokročilý

Mafia II, poradíte?

Ahoj, já si chci po roce opět nainstalovat Mafia II ale neznám účet na steam a když si ho nechám zjistit a poslat na můj email kde jsem ho očekával tak mi vůbec (po 5 min.) nepřišel a ta hra pořád nechce spustit na novém účtu. Můžete mi prosím poradit jak to udělat abych mohl rád i přes to že nevím své původní přihlašovací název, nebo jinak ? Já jsem si steam odstraňoval také :/

děkuju :)

Odpovědi:

Bronzový

Napiš jim na Steam support: https://support.steampowered.c om/… a vysvětli jim svou situaci.
Jen pro to chatování s nima se musíš přihlásit/registrovat ale je to jiný účet než ten na normální steam.

Bronzový

Pokud jsi ztratil Steam acc. na kterém jsi měl hru zakoupenou, tak máš smůlu - o všechny hry na něm zakoupené jsi tím ztratil.

Než ti přijde mail, může to trvat dlouho. Např. z Originu mi nové heslo poslali až za cca. 26 hodin, neboli počkej 1-2 dny a uvidíš.

Stříbrný

Jak radí Quimby, ovšem jestli že máš přístup k e-mailu, z kterého jsi přihlášený na původní účet, jsi v suchu a máš dá se říct 100% jistotu, že zase budeš hrát.
Občas to steamu trvá dlouho, proto si zažádám vždy vícekrát. Do 10 minut mi to příjde, klikám na ten nejnovější.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.