Supercom

Mafia 1 download

Dobrý den, sháním bezinstalační verzi hry Mafia 1. Stáhl jsem uz asi 9 souboru z ulozto ale ani jeden nebyl bezinstalacni. Nevite nekdo, kde bych mohl sehnat? Dekuji moc.

Odpovědi
badisko

Vime koupit .!!!!..zde se stahovani cerneho softu nepodporuje .....a Mafia 1 pokud se neco nezmenilo je placena takze zde nepochodis …
a neni zac …

Doplňuji:
cochee … klucina ma na mysli rozbalenej instalator a nevi… ze si tu takzvanou bezinstalacni verzi muze vyrobit sam:D…

Sarrow

Mafia je jedna z mála her, kterou se vyplatí za těch pár švestek koupit :)
Upozorňuji, že některé hry instalují své soubory i do složky system32 .

cochee

A ty už jsi bezinstalační verzi viděl, nebo si jen myslíš, že to existuje?