ZangetsuTS

Macintosh vs Windows 8 vs Solaris OS vs Linux OS ?

Dobrý den
brouzdal jsem netem .. a dočetl jsem se u Applu : Macintosh is the most advanced operating system ( Tedy že je nejpokročilejší )
u windowsu 8 ( Že je prý nejlepší a nejpokročilejší )
u Solarisu od Oracle jsem se dočetl že je to nový operační systém který je ze všech nejpokročilejší ..

Takže vaše názory který je nejpokročilejší ?

Já jsem jednoznačně pro linux
co vy ?

operační systémy me zajimaj no a ?

Odpovědi
perna

Pokud ti nevadí utratit cca 23 000 za Mac Book , tak jednoznačně Macintosh ( už jen vzhledem k výkonosti Mac Booku. Ale pokud nemáš takové zdroje tak bych volil Linux , který můžes bootnout do svého stavajícího počítače.
Solaris nejpokročilejší ? Budeš rád když tam budeš mít textový editor :).
Windowsu 8 se nemůžu vyjádřit , protože jěště nevyšla jeho plná verze.