Shuffle

MacBook Air 11

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mužu u notebooku MacBook Air 11 používat Microsoft Office nebo spíše otevírat přijaté soubory z MO. A také jestli se s tímto notebookem můžu připojit k jakékoliv tiskárně nebo si tam stáhnout různé grafické editory (Pinnacle) z webu a poté s nimi bežné pracovat.

Odpovědi
huxa

určitě se to dá udělat, ke každé tiskárně ti nemusí jít, s těmi editory by to také mělo jít. macbook je celkem silný a měl by ty starší editory utahnout

jpau

MSO existuje i pro verzi pro OSX.

K tiskárně připojit určitě, něco tisknout velmi pravděpodobně.

Grafické a video editory jsou cajk, nějaký specifický SW může být z hlediska dostupnosti horší…