MacBbookPro zatváranie obrazovky

Riešili sme problém (v počítačových jabĺčkach sa nevyznám), ako nastaviť na notebooku Apple, aby pri zavretí (sklopení) dvierok s obrazovkou sa počítač nevypol, ale vypol by len display. Je to niekde v nastavení, ale kde?
Prosím jabĺčkárov o radu… Ďakujem
led
Doplňuji:
Cesílko, ďakujem.
kolega jabĺčkar bol nadšený, ani v predajni to totiž nevedeli.

Nejlepší odpověď
anonym

V odkaze je ke stáhnutí prográmek, který zamezí pžepnutí do spánku
http://macweb­.cz/press/2012/02/12­/zamezte-usinani-macbooku-pri-zavreni/