Avatar uživatele
zjentek

Má vůbec tenhle web budoucnost?

Palce už v dostatečné míře dávat a přijímat nelze, takže základní funkce už patrně pomalu končí.

A taky se zdá, že „občané“ jsou již líní odpovídat. Určitě tam je souvislost.

Jediná doporučená kategorie u této otázky byla tato.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Emefej, zzzzz, chachar1922, gagaga před 2972 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Včera jsem nedala jedinou odpověď – protože nebylo na co odpovídat, to se někdy stane, že to nepasuje:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
xxx3

tak to je otázka…řekl bych, že mu škodí to, že je z většiny zaplevelený naprosto nesmyslnými či stupidními dotazy, které mě osobně většinou uráží pouze číst. Pokud tady někdo nadnese nějaké inteligentní téma, za pár minut je to odrolované dole, kde na to už málokdo může narazit (pokud se vysloveně nebaví probíráním se těmito stránkami). O palce jde (alespoň podle mě) až na posledním místě – ale to si patrně většina nemyslí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Základní funkcí tohoto webu je generovat zisk. Získávání odpovědí je až druhotné. Dokud budou návštěvníci klikat na reklamy, tak to budoucnost má, ale kvalita otázek i odpovědí neustále klesá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nevím jestli je to nějaká další novinka, ale jedna z mých posledních otázek se vůbec neobjevuje na titulní straně, jen v mém profilu/moje otázky

jinak budoucnost tu je. přijdou jiní tazatelé a jiní odpovídající

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bude mít zářnou budoucnost až odtud vypadnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě že má. Základní funkcí těchto stránek bylo a snad i zůstane ,získat odpověď na otázku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

Bodejť, je tu teď dvacet nebo jánevimkolik lidí, kteří to tu plní otázkami, odpověďmi a palci, žije to tu hlavně pro ně, takže si za to můžete sami. Třeba takovej barbakan, toho si nepamatuju, že by kdy vložil normální otázku. Pak je to mnohem spíš blog, než odpovědní server. Nezlobte se na mě, ale opravdu to tak je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek