Shuffle

Má vůbec labradorský retrívr nějaké zápory z povahy?

Doplňuji:
Myslím např. líný,štěká když je sám apod.

Nejlepší odpověď
Drap

Žádný pes nemá žádné "zápory z povahy " pokud je dobře vychován. A pokud neni , tak i labradorský retrívr může být pěkná bestie.

Další odpovědi
iwrana

Když je sám na zahradě,tak rád a často hrabe pořádné díry.Líný není,naopak pořád si chce hrát a když je sám,často něco roztahá,nebo rozkouše,hlavně dokud je mladý.Pustí k vám každého zloděje a ještě si s ním bude chtít hrát.

Deli

Máme zlatou retrívřici, což je podobná povaha, jako labrador. Potvrzuji: Ano, vášnivě ráda hrabe díry.
Jinak je to dobře vychovatelný pes, bezproblémový, pohodový – říkám, že je opravdu zlatý a dá se s ním na všem domluvit.

samicek333

podle toho, jak se vychová, ale může být třeba i agresivní, to může být každý pes. Myslím ale, že někdo by mezio jeho špatné povahové vlastnosti mohl počítat i to, že jsou to dost dominantní psi, ale jak si ho vychováte