badisko

Ma vubec cenu se namahat ?

Zdravim vsecky vespolek a mam na vas dotaz :D ..ma cenu se vubec na odpovedich namahat a delat neco vic nez poslat par pismenek s napadem a kdyztak odkaz ?..
Ceni se snaha mene nez jednoducha odpoved ?..Ja myslim ze ano prichazim na to se cim je otazka de**lnejsi a odpoved jednodussi tim je lepe hodnocena ..:D ..
Tak naprilad jednoducha otazka jednoducha odpoved ..http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nejake-kvalitni-filmy-o-valce-ve-vietnamu deluji vsem koho ma odpoved nadchla badisko 10 palcu …
Zde naopak jednoducha otazka jednoducha odpoved + video navod ktery zabral cca 8 min zivota http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-najdu-rajcephotodow­noloader-exe-trochu-podrobne-dekuji za 1 palec …:D mimochodem stahlo si ho 7 lidi …takze se ptam ma cenu resit neco vic nez jen dat odkaz ?..
Zda se mi zvlastni hodnoceni kvality odpovedi ..:D jak to vidite vy ?
jako vzdy jsem pro vas pripravil zabavnou anketu ..Haha
Doplňuji:
Dekuji vsem za odpovedi …
Nedivim se ze tuhle poradnu vyhledava tolik lidi stale se vraceji pokladat otazky a resit problemy …co dodat jsou tady lidi na svem miste tak jeste jednou diky …
Preji vam vsem pohodovy den…

Nejlepší odpověď
pl4toon

jina odpoved ...

Pokud chceš pomáhat lidem, musíš se předem smířit s tím, že tvoji práci taky nemusí nikdo neocenit. Je dobré použít rozum a vložit do toho jen tolik času a energie, kolik jsi ochoten ztratit. Duševní hygiena je důležitá věc. Kdo ji ovládá, ušetří si hodně vrásek a možná i prodlouží život :)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Du%C5%A1ev­n%C3%AD_hygie­na
Doplňuji:
oprava – *ocenit

Další odpovědi
anonym

jina odpoved ...

Příliš prožíváš prchavý virtuální svět se všemi neduhy anonymních nicků.
Obrať se k moudrosti antiky – „Bohatší je ten, kdo dává a ne ten, kdo dostává“ 🙂

Body jsou jen motivace pro stádní efekt zvýšení návštěvnosti, a tím příjmů z reklamy.
Kdežto kvalitní uživatelé radí proto, aby se nezištně podělili o své cenné zkušenosti a poznatky ve prospěch komunity.
Jedna děkovná zpráva do interní pošty má větší cenu, než stovky prázdných bodů.
Doplňuji:
Jedna z nevýhod těchto stránek je stav, kdy původně doplňková rubrika zábavy, se díky absenci moderování, zvrhla v pustou chatovací platformu, jejíž rozsah a úroveň značně ubírá na kvalitě webu a dnes již téměř převažuje nad příspěvky v odborných rubrikách.

Dalším smutným fenoménem je klesající kredit mezi poradnami zásluhou zabanovaných na jiných webech (ale i zdejší BANy, což je jinde nemyslitelné), kteří zde nalézají azyl a infikují atmosféru zbytku slušné komunity.
Na blogu profesionálních administrátorů panuje shoda, že je to důsledek anarchie, když provozovatel rezignuje na důsledné moderování.
(I proto jsou zdejší uživatelé na Exotopedii).
http://www.exo­topedia.org/wi­ki/Michal_Kole­sa

anonym

lide jsou ruzni ..

Já třeba často vypracovávám sáhodlouhé vyčerpávající 🙂 odpovědi ve zvířecí rubrice , často na úplné čoviny (ahoj briketka10! ) a pubertální tazatelka nejen, že nehodnotí (takže ani nevím, jestli to vůbec čte) ale ještě žalovala u admina, že jsem drzá.
Tak jen doufám, že moje odpovědi poslouží i jiným, proto je také řeším.
Na takové otázky, které tady uvádíš já téměř nechodím, všemu co se týká techniky já se obloukem vyhybám!
Doplňuji:
Naštěstí jsme ve „zvířatech“ dobrá parta, která spolu nesoupeří, víme že nikdo neví všechno, že nejsme neomylní a umíme ocenit i znalosti druhého uživatele!

www

jina odpoved ...

Doplňuji:
Jestli to má/nemá pro tebe cenu, můžeš posoudit jen ty.
Jsou tu sice odpovědi zcela hloupé, se spoustou palců, tedy k ničemu. Proto se píše v pravidlech „uvádějte zdroj“!
Odpovídají tu často lidé, kteří zde vidí jiný chat a podle toho jejich odpovědi vypadají, mají nulovou hodnotu. To je ale zase věcí provozovatele, proč to umožňuje. Na toto se ptej jeho 😉

huxa

jina odpoved ...

Doplňuji:
Cením to, když člověk odpoví na otázku správně, jestli si s tím dá práci jej šlechtí :)

iceT

ma cenu se namahat ..

ale právě proto,že jsou lidé různí,tak odezva taková jaká je.

led

ma cenu se namahat ..

Doplňuji:
V každom prípade má cenu sa namáhať ako pri otázke, tak i pri odpovedi. Každá z týchto činností totiž pomáha udržať mozog na úrovni a bráni v jeho zakrnutí. V prípade nenamáhania mozgu rozumovou činnosťou – tj myslením sa rozum a psychika môžu dostať až na úroveň malého dieťaťa, či ešte menej.
Len si pekne namáhajte rozum, keď už nie pre druhých, tak aspoň pre svoje zdravie…
Možno nejaký Doktor by napísal pre získanie bodov, pozície v tabuľke a pocit výnimočnosti.

Brozma

lide jsou ruzni ..

Doplňuji:
To víš, ne každý je jako ty.

Damiana

ma cenu se namahat ..

Když si vezmeš, že za to nejsou žádné prašule a lidi to baví a dají si tu práci, je to obdivuhodné. Ale rozumím ti, že docela naštve, když se smolíš s něčím fakt složitým a jindy střelíš jen něco od plic a ono je to „žádanější“. Podle mě je to tím, že některá témata tu otevře jen pár lidí. Zato ta všeobecná nebo pro pobavení – a ještě lépe ta, kde je potřeba sdělit „jen“ názor, zážitek, zkušenost – ta jsou oblíbená. S tím bych si hlavu nelámala, protože to tak prostě je ve všem a všude. Mě nejvíc štve to, co popisuje Bohemica. Když se třeba jedná o něco složitého, já jsem si jista odpovědí, ale už se nedočkám odezvy od zakladatele otázky.

Odpovědi.cz jsou pro stálé uživatele jistě příjemným zpestřením dne. Pro některé i večerů a nocí…:-) Proto se sem asi stále vrací. Zvlášť, když razí heslo:-)
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/619841/ima­ge.jpg

Noga

ma cenu se namahat ..

Krepy

places na spatnym hrobe ...

Doplňuji:
Co si od tohoto slibuješ? :) jsou to odpovědi.cz, ptej se na cokoliv, na 80% se vždy najde alespoň jeden člověk, co odpoví.

jpau

places na spatnym hrobe ...

Lorelai

ma cenu se namahat ..

láďa1

nema cenu se namahat ..

rigormortis

jina odpoved ...

zjentek

common draku .. don´t zoufej ,) ..názory jsou jako zadek- každý má jenom jeden ,D

anonym

Vždy to za to stojí. Už jen tím, že přitom se jeden zase něco naučí, takže dává i sobě.

www

Já bych tyto stránky ale nezatracoval. Sám už víš, kdo a jak se v čem vyzná a kdo se sem chodí jen bavit. Od toho je nyní privátní pošta a pokud tě něco skutečně zajímá, máš možnost ptát se konkrétního uživatele 😉

anonym

Hlavní problém spočívá v tom, že si mnozí stále pletou seriózní poradnu se zábavným chatem a chybí vůle a softwarové nastavení podobné eliminovat.

arygnoc

áno, hlavný problém spočíva v tom, že to, čo jeden považuje za užitočné, druhý považuje za neužitočné (napr. chat).
Osobne sa riadim zásadou nesúď – budeš súdený.

Takže je to váš osobný problém a prosím, nepodsúvajte ho i druhým ako ich problém.
Neriešte tieto svoje osobné problémy hodnotením iných, považujte ich za blbcov a proste ich ignorujte.
Prospejete tým najmä okoliu.

badisko

ad arygnoc …no jak to tak vidim tak nejsemto ja kdo maproblem…:D pokud jsi nepochopil otazku proc to resis?…nemam nalady se tady s tebou prit ..
Osobne sa riadim zásadou nesúď – budeš súdený

a co delas ted ..? nech to byt ty zasado …

badisko

no to byla otazka na vsechny …jak to vidi vsichni protoze me se to zda vtipne …na odpoved ceta a odkaz 10 palcu …a na videonavod 1 nehlede na to ze si zaseres disk a pak to musis odstranovat …vim ze proto tady jsme aby jsme resili otazky ..kdybych nechtel byt napomocny.. tak tady nesedim ve svem volnu a po ocku v pracovni dobe … 🙂

www

Nevím jak ostatní, ale já jsem zde jen z mobilu bez wifi. Takže každé video mně užírá data a tím pádem odpovídám a hodnotím spíš svým, již starým rozumem 😁

led

…pokiaľ nemá uzavretý profil :(

anonym

Privátní profil je jen prevence ochranného filtru.
Pro slušné zájemce znamená jen o kliknutí navíc pro povolení kontaktu a většina takových kontakty má – kupříkladu jmenovitě i tazatel tohoto dotazu.

badisko

;D