XtomX

Má vůbec cenu se čtyřkou z matiky se hlásit na střední zdrávku (zdravotnický asistent) ? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
bolak

Tak máš čtyřku z matiky, a co má bejt? Běž si za svým snem!

O šest let později v jedné nejmenované nemocnici…

hlavní chirurg: pánové nebylo tu na začátku operace těch roušek víc?
xtomX: ne ne, pane, já to počítal…

Další odpovědi
vlk samotař

Sám sis odpověděl

zmimi

Těžko říci,to musiš vědět ty sám. Znám člověka, který měl na zákl. škole nevalný prospěch a na střední mu to šlo lépe jak na základce. Každopádně se musíš rozhodnou ty sám a neposlouchej rady jiných.

arygnoc

preboha, radšej to neskúšaj!
čo keby si uspel?

(no nič, tak už aj do špitálu ležať ísť bude nebezpečné).

pusinka50

Jestli se učíš z donucení a našprtáš se na hodinu zkoušení a druhý den si už nic z látky nepamatuješ, tak běž radši opravovat auta, tam matiku nepotřebuješ, ve zdravotnictví bys byl katastrofou pro nemocné. Jestli ti učení jde na jedničky, dvojky a jen v matice plaveš, zkus to klidně se přihlásit na zdrávku, jestli to je tvůj sen

terry

Proč bys to nemohl zkusit? V některých oborech není matika to nejdůležitější.
A nikde není psáno, že u tohoto musíš zůstat.

lenka.seda

Taky se ti může stát, že na SŠ bude matika braná jinným stylem a to ti půjde… Klidně to zkus
Doplňuji:
ze zdrávky máš možnost přejít… a když opravdu chceš tak si za tím jdi ;)