jjj123456789

Má větší zadek Ewa Farna nebo Věra Bílá?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Věra Bílá

Doplňuji:
nikdo nemůže mít větší zadek, než Věra Bílá 😁

Další odpovědi
anonym

Věra Bílá

Doplňuji:
Jarmila Šuláková

zzzzz

Věra Bílá

skoro jak Kardashian:-DDD

Beer4Real

Ewa Farna

Standa Hložek ho má největší!

Banán88

Věra Bílá

radsi bych drzel v rukou ten Ewy Farne nez Very „Bile“ .. a to z mnoha duvodu, mimo jine take prave proto, ze ten Very bude jiste monstrozni
Doplňuji:
… je jeste takova zvlastni vec, ktera se vyskytuje predevsim u muzu: soudime vzhled jistych partii jednotlive ci kompletne podle toho, jak se nam ona konkretni osoba libi.. Takze kuprikladu: jak uz zminene zeny Kim Kardashian, Ewa Farna, Vera Bila , jejich zadky jsou velikosti a snesitelnosti umerne individualni libivosti konkretni osoby konkretni osobou :D takze v mem zebricku by to bylo asi takhle: Kim nema velky zadek, Ewa mozna ma trosku vetsi zadek, a … Vera Bila ? To je co? ono to ma zadek? Pardon, ja v te neforemne hroudicce nejak nerozpoznavam kde je co a jak rozmisteno..

PetrXY

Ewa Farna

Doplňuji:
U zadku si tak jistý nejsem, ale kdybys jsi se zeptal kdo má větší ústa…