Shef

Má v dnešním světě místo romantika?

Tahle otázka mě napadla proto,že poslední dobou se žel hodně u svých známích potkávám s tvrzením že jsem staromodní,když dávám na romantiku jako například kytku pro přítelkyni,semtam nějaká večeře v lepším podniku než humus typu KFC a podobně nebo večeře doma při svíčkách,jednou jsem dokonce slečně odrecitoval romantickou poezii,jenže sklidil jsem jen výsměch.
Co myslíte? Je pravda, že už v dnešní době lidé nedají na romantiku? Že už jsem skutečně staromodní?

Nejlepší odpověď
gecco

Jsi staromódní…
😉
To, co popisujes, není romantika, ale základy slušného chovani…
😉
BTW – mne někdo pozvat na véču do KFC (apod.), omlatim mu, těsně před odchodem, tácek o hlavu…
;-D

Další odpovědi
Drap

Myslím že nemáš pravdu. Jsem přesvědčen ,že u většiny soudných lidí má romantika stále své místo a své kouzlo.

Nerevarin

Nejsi staromódní a básně pořád zabírají, jen ne na každou. O mně si jedna holka poté co jsem ji dal báseň, myslela, že jsem magor. Ale to vůbec nevadí, protože takhle jsem selektovat se kterou si budu lépe rozumět. Když holka ocení báseň, je to pro mě znamení, že to většinou nebude jednoduchá pipka. Co se restaurací týče, tak tady razím názor, že nějaký luxusní podnik sám o sobě nemusí znamenat úspěch. Jde o to trefit se do vkusu slečny a hlavně aby to bylo relativně klidné a pohledné místo. Romantika není jen večeře a poezie, ale romantika znamená udělat i překvapení, vymyslet nějaký pěkný program, nebo prostě trochu něco potrhlého a nevšedního. Romantika má pořád své místo. Možná ji ale lidé častěji skrývají, možná je to taková sociální kamufláž doby, kdy je in být drsný a dravý a co já vím ještě. Většina holek si myslím, že po ní v nějaké míře touží, ale nic se nesmí přehánět. Nesmí se z toho stát přeslazený kýč.

Tali Vael

právě naopak,spíš bych řekla že jsi slušně vychován,věř tomu nebo ne ale je pořád ještě spousta dívek a žen co dá přednost romatikovi před nějakých grázlem.
Třeba ten můj mi kytku nikdy nepřinesl :) a co bych za to dala :D
i když je pravda,že obvykle první reakce ženy býva "Panebože cos zase proved? " :D

BANAN93

skoro romantika :) https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ugHnYsaX­ND8
a tahle :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0iyeUcFKRv4

bolak

Tali Vael: no, dala si za to docela dost 🙂

lexx

nemá, doba je tvrdá jak nikdy, jo leda že jsi v penzi, soc.zajištěn a spousta volného času na pitomůstky tak prosím

anonym

Růžové brýle a krutá realita, to dnes moc nejde dohromady.

Šidlo

áno, ak nie je lacná, 100%gýčovitá, slizká a vlezlá, kŕčovito nacvičená, teatrálna pre okolie, nie pre milovanú osobu (beriem to tak, že aj ženy a muži sú voči partnerovi romantickí).....a ak dotyčný/dotyčná nie je dependentná naivka s mentálnym vekom 12 rokov.....

proste musí byť úprimná a nemá sa tlačiť na pilu

gecco

Tali Vael – a proč jsi dala přednost tomu svému???

anonym

Včera jsem měla na véču proklatě dobré kuře, ale doma…děkuji ti dítě vřele, strč si kytku do judele, v judeli je dirka malá a kytka byse polámala?!

fcoop

Pumíku – kolik je ti let?

gagaga

jugar tu nekolikrat psal,ze pry je to kluk
jestli se nepletu, tak ten cenek cerny , nebo jak si rikal, nez ho blokli
i podle jeho fotky tak vypada :)

  • iv-

anonym

To je tajné(to řeknu, až svému budoucímu manželovy), ale ještě tady snad nějakou dobu ještě budu, jinak jsem malá, křehká, střední…

anonym

…vlastně to vím úplně přesně…člen od 4/2015.

anonym

(jsem biblický Metuzalém).

gecco

Kuře z velmi chovu pokládám za skoro jedovatý…
😉

anonym

…za ty peníze jo, ale co budu baštit dneska?