Mravenec

Má v dnešní době cenu být strážníkem?

Myslíte si, že se ještě vyplatí být strážníkem MP Praha? Ne z hlediska peněz, ale bezpečí, pracovního vytížení apod.
Mám vůbec šanci přežít v zaměstnání více jak 10let?

Nejlepší odpověď
Agneta

Řekla bych, že když budeš mít košili dobře zastrčenou v kalhotech…tak ano:DDD

Další odpovědi
Drap

Ano má šanci. To si každý musí posoudit sám. Pravdou zůstává že zvýšené riziko u tohoto je, stejně tak ale jsou i rizika u jiných povolání.

gecco

Policajti – ti měsští zvlášť, jsou na tom naopak docela dobře – ke většině ´běžných´ nebezpečí volají hasiče, k velkým akcím volají zásahovku – a těch obyčejných přestřelek v Praze zase tolik není…
Navíc jsou na takové situace poměrně slušně (vy)cvičení…
😉

lexx

to není v práglu jiný práce než dělat městskýho drába ? u státní policie ano, ovšem, ale šašci MP…na vojně byl ? uneseš pendrek a bouchačku ?

kablik

Soudím žes dobrodružná povaha, vyprdni se na MP,přihlas se rovnou do Afganistánu…to je protebe to pravé vzrůšo!

Hlada

Strážníci MP Praha mají relativně bezpečnou práci. Do konfliktů se dostávají výjimečně. Procházejí poměrně důkladným výcvikem. Většinou tuto práci berou mimopražší uchazeči. Výhodou je možnost kumulace služeb a volna.

klumprt

Měšťáci mají tu hlavní funkci, aby tu byla nějaká profesní skupina, kterou lidi nesnášejí ještě víc, než Policii ČR. 🙂