Válek Petr

Má tu někdo zkušenosti s nakupováním přes portál AliExpress?

Pokud ano, co znamená text: Please note the Purchase Protection of Order 81195567579547 is running out. ? Děkuji.

JájsemRaibek:
Zboží nedorazilo. Jak ho mám vyzvat či prodloužit objednávku? Děkuji.

Odpovědi
JájsemRaibek

Please note the Purchase Protection of Order 81195567579547 is running out.=Upozorňujeme, že Nákup ochranu pořádku 8119556757954­7 se krátí.

Došlo ti již objednané zboží? Pokud ne, lze lhůtu prodloužit, popř. vyzvi prodejce, aby obchod dokončil. Pokud ti zboží došlo, musíš kliknout na dokončení obchodu.

Máš možnost prodloužení té lhůty. A jinak pod nákupem máš něco jako chat. Tam mu napiš. Samozřejmě v angličtině.
No a jinak, nahoře jak je jazyk, tak lze kliknout a nechat stránku přeložit do češtiny. Sice je to lámaná čeština, ale stačí to.
Po kliknutí na číslo objednávky a někde tam najdi track-cesta se ti ukáže kde zásilka je.

cochee

Podle nápovědy, která nemusí být ale aktuální, máš v detailech objednávky odkaz na provedení prodloužení lhůty (Request to extend Purchase Protection). Já sám si to teď nemůžu nasimulovat, bo nemám žádnou objednávku, které končí lhůta.