Avatar uživatele
Bičiště

Má tu někdo zkušenosti s moto – skůtr značky MAXON? Nebo podobného typu?

Konkrétně mě zajímá typ Matador 125 ccm, čtyřtaktní. Co je to za výrobek? Čínský nebo japonský? Spolehlivý? Jeho cena je cca 30 tis kč. Rád si nechám doporučit i jiný typ v této kategorií, dle zkušeností případných znalců. Díky za odpovědi!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
drapek

Skůtry Maxon jsou Čínského původu. Jsou lákavě levné. Je možné, že po dobu 2 leté záruky budou funkční, případně budou v rámci záruky opraveny. Po uplynutí záruky bude případná oprava drahá, co se ušetřilo na ceně, vydá se na opravy v budoucnu.Já bych volil dražší japonské značky – Yamaha, Honda.Mají tu i slušnou síť servisů.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Petrovskalui

Dobrý den, prosím nemáte někdo zkušenosti s elektro skútrem? jaký je tam hlavní rozdíl proti klasickému skútru?

před 1814 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Hlavní rozdíl je provozní cena, jednak na kilometr to s elektro skútrem vychází velice dobře, a za další je cena údržby, která na elektro skútru není téměř žádná, já mám třeba skútr ve kterém je i sim karta, díky které skútr komunikuje s mobilem.

před 1813 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivetamrz

A jak daleko to dojede, na jedno dobití? a kolik stojí elektro skútr?

před 1811 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Já co mám ten svůj, tak na jedno nabití ujede mezi 90–100 km, podle náročnosti terénu, koupil jsem koupil elektro skútr od https://www.ni­uskutry.cz/

před 1809 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava