M-Rock

Má tu někdo podobný sen jako já a to hrát ve skupině?

Našel by se tu někdo z Hradce Králové, vě věku kolem 18 let, kdo hraje na el. kytaru nebo bicí a rád by trénoval ve dvou?
Doplňuji:
Mám namysli že hledám někoho s kým bych mohl trénovat. Na soutěžení to ještě není, proto hledám někoho kdo má nástroj a hledá někoho podobně jako já. Je to spíš otázka do seznamky ale zkouším zda zde budu mítš šťestí.

Nejlepší odpověď
kropitko

to tomy,já myslím,že úplně postačí,když budou amatérská skupina,která se pak může proslavit třeba tak jak píšete.
Možná by sis mohl dát inzerát,podobné inzeráty jsou občas v Annonci.

Další odpovědi
anonym

Zkus inzerci.Za pokus by MOŽNÁ stálo(neznám to v tomto smyslu v HK) nějaký klub,hospodu,mís­to,kde se spontánně „slejzají bigbíti“. Dost lidí také chodilo do LŠU(Lid.šk.umě­ní),ale nemám tušení,jestli dnes existují.Kdo hledá,najde.Vět­šinou.

tomy999

Kdyz chceš hrát v kapele tak se nejdřív musíš proslavit.Třeba ted byla ta soutěž TalentMania.A v čer­vnu bude ČeskoSlovensko má talent tak se tam přihlašte a uvidíte třeba o Vás bude velký zájem.Přeji hodně štěstí.

fortin

Můj sen je tvořit syntetickou hudbu a akustické nástroje nebo hutné zvuky kytary tam také mohou být. Asi bych souhlasil, nic ale od toho neočekávám, ten směr kapela-zábava-pivo znám. Poptej se v některé škole či gymnáziu ředitele nebo někoho jestli mají zkušebnu a kdo ji využívá. Takhle můžeš někoho najít a začít.