JájsemRaibek

Má toto krásné letní počasí vliv na sex?

Zajímalo by mě, zda toto krásné letní počasí, kdy v noci dosahují teploty kolem 20°C a více, má nějaký vliv na sex.

Nejlepší odpověď
ten který je

Sek jsem se sexem a začal jsem s turistikou.;-)

Další odpovědi
anonym

Za mě ano, ale ty teploty jsou tu v noci větší, raději dám v těchto parnech přednost pivu než se lepit na cizí ženskou.

štamgast

Krásné letní počasí? Zvedl se mi kufr. Teploty nad 35°C rozhodně nepatří do naší zeměpisné šířky. Člověk se potí jak dveře od chlíva a ještě před horkem není úniku.
K otázce-sex v takovým horku by mohl vést ke kolapsu.

anonym

Na mě ano. Protože ženské spí jen málo zahalené, a jak jdu kolem a vidím rozevřený klín, už to se mnou šije.

marci1

No nevím jak to působí na koho, ale myslím že většina lidí je ráda, když dýchá a ještě žije. Teplo je fajn, ale už je toho tepla asi trošku moc ! 🙂

ptáč

Hlavně to sluneční záření ve dne. Po několikaminutovém slunění se v těle vytváří vitamín D, a to je panečku síla. To pak v noci nedá spát.

Löwe

Víš, co bych teď dal za 20°C? Momentálně mám v pokoji přes 30.

ReHu

Zcela jistě ano.
Určitě je příjemnější, než když je v ložnici 15 °C.

Drap

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/375692-nastava-idealni-cas-pro-milostna-dobrodruzstvi.html

GabulkaA

Juj, už je konečně krásně, tak se ten letní bouřlivý sex za bouřky blííížííí :D

GabulkaA

Jeee, no to mi ani nemluv… uplne se tesim na leto… to pujde i sex v přírode…

SuzanKa

No na mě teda rozhodně ano… a nebo třeba letní bouřka, to je super počasí na sex!