AJUNKA

má to smysl?

Vzala jsem si chladného a bezcitného chlapa. Neumí dávat na jevo city a stará se jen o sebe. Není mi oporou, nevěřím mu a jsem mu lhostejná. Je hodně na ženy ,i když už mu není 20.Jsem s ním pod velkým psychickým tlakem. Ničí mě jeho chování , nezájem , ignorace a neustálé bolesti a zklamání. Co s tím ?

Nejlepší odpověď
rosinka

No, úplný „ideál žen“, ten chlap!!! Co s takovým? K čemu vám je? Někde jsem slyšela, že chlap má být jako strom, o který se můžeš opřít, ne jako batoh, který vláčíš. Jednoduše, měl by ti život usnadňovat a ne ztěžovat. Já říkám – pryč s ním. Život utíká hrozně rychle.

Další odpovědi
terry

Proč sis ho brala? A proč s ním zůstáváš?
Šla bych od něj.

hanulka11

Co tě k němu poutá? Píšeš o něm samá negativa…proboha tak s ním nesetrvávej…škoda každého dne ,který jen tak promrháme a zahodíme …Vzbuď se .....

poa.li

Jestli nemáte děti, tak bych se s ním nezdržoval. Souhlasím, že život je krátký a jen jeden… Ale zajímal by mě i jeho pohled na vaše soužití… Nejedná se „jen“ o špatnou komunikaci?

dudu

Zcela určitě ano! Smyslupnost soužití je intenzivně třeba hledat, pokud máte děti a jestliže za manželovou údajnou nákloností k ženám snad není vaše případná žárlivost a chybně stanovený úsudek. Při této formulaci vycházím z osobní zkušenosti. Vyrostl jsem v rodině, aniž jsem poznal materiální nedostatek, avšak také pocit lásky a souznění. Pohlazení a pusa na dobrou noc u nás byla projevem slabosti. Vše ještě umocnila následná internátní výchova. Tyto zvyklosti jsem si logicky přenesl i do manželství a věřte, že trvalo dlouho, než manželka začala chápat moji osobnost a předělala mne v partnera, který umí patřičně projevit svoje skutečné city. Než uposlechnete některé zdejší rady, pokuste se prosím ještě o pohled z jiného úhlu a více objektivní poznání.

beluška

Dělá to na mne dojem, že jsi si manžela brala poslepu? Co se stalo, kde se to najednou zaseklo? Nevidím to tak jednoznačně, na to musí být dva, Vždyť před svatbou byl fajn a proto sis ho zvolila za svoji oporu, ne? Chlapi nedávají rádi najevo své city a přesto milují…atd. Jděte si popovídat s odborníkem a nebo taky snaž ho vidět jinýma očima. Buď milá, pohlaď ho a řekni mu, že ho máš ráda, chval ho a snaž se vidět jen ty hezké věci, jak si je viděla dřív. Rozejít se je možné, ale proč to nezkusit jinak? Asi Tě provokuje s těmi ženami, zná tvé slabosti. Napřim se, zvedni hlavu, usměj se a změň se. Uvidíš tu proměnu i u něj. Držím palečky.

petra.pv

Rozumím Ti. Zkus rodinné konstelace – ale najdi si prověřeného terapeuta. Pravděpodobně Tě to posune – k němu nebo od něj. Vše je z nějakého důvodu. Lidi kolem nás jsou naše zrcadla. V čem je podobný Tobě? Nemá vlastnosti, které nesnášíš u sebe? Pokud ano, změň je a pohle se. Akce a reakce fungují. Je něčím podobný Tvým rodičům nebo předchozím partnerům? Co si o sobě myslíš sama? Myslíš, že jsi důležitá? Že jsi atraktivní? Že jsi hodná lásky? Pokud si budeš myslet, že nejsi sexy, tak podvědomě to partner vycítí a začne se tak k Tobě chovat. Ale platí to i naopak.