IQ tykve

Má to logiku (doufám, že jsem se vyjádřil správně)?!

Když vložím dotaz a chci nominovat odpověď, která se mi jeví jako užitečná, otázka se uzavře, ale pokud chci nominovat něčí odpověď, u které si myslím (jsem přesvědčen) že je správná a tudíž užitečná, objeví se mi, že nominovat můžou jen zlatí a stříbrní! Není to nějaké nelogické ?!

Nejlepší odpověď
Damiana

Taková jsou pravidla. Když založíš – máš právo nominovat (ale uzavřeš). Dáváš tím najevo, že „přesně tuhle odpověď jsi hledal.“
A co se týká té nominace od zlatých a stříbrných – podle mně o „kov“ vůbec nejde. Stačí klidně napsat do diskuze nebo k doplnění, že tu a tu odpověď bys nominoval (kdyby to šlo:-). Pokud ti o to přímo jde, že:-)) Svůj názor můžeš vyjádřit bez problémů vždycky – jen vědět jak na to. 🙂

Nikdo není lepší než ten druhý, jen proto, že tu je už roky a sedí tu od rána do večera a sbírá body. Jakýmkoli způsobem – i podvodem. No, to je jiná věc…
Objeví se tu třeba nový uživatel, který svými znalostmi strčí do kapsy mega extra zlatého, a jen proto, že je tu pár dní, tak se nemůže srovnávat? S kým, doprkýnka? Tohle je virtuální svět, body jsou naprd, jde o to, jestli má odpověd „vejšku“ a někomu skutečně pomůže.

Doplňuji:
No vida:-D

Další odpovědi
badisko

neni a je to v poradku …nominovat na svou otazku nuzes kohokoliv ..ale cizi musi nominovat zlaty nebo stribrny uzivatel …a jeste to musi posvetit admin…
Doplňuji:
proste zlati a stribrni mohou ty ne …to by tady pak mohl nominovat kazdej …:D…ty si jeste pockas …

Krepy

Nominovat jakkoukoliv odpověď mohou zlatí a stříbrní, to je prostě jedna z jejich „výhod“
Nominovat mohou všichni ve svých otázkách. Zakládající otázky tím vlastně označí odpověď, která mu nejvíce pomohla apod. Možná by se ale pro to mohlo vytvořit jiné tlačítko, například „definitivní, vítězná odpověď“ nebo tak něco…

iceT

Pokud položíš dotaz,tak tím že odpověď nominuješ,ji vlastně uzamkneš,to jako zakladatel otázky můžeš a bylo to tak i kdysi,že každý mohl vlastní otázku uzavřít.Ale jako pokročilý nemůžeš nominovat odpovědi jiných uživatelů na jiné otázky.Pouze zlatí a stříbrní.Logiku to v podstatě nemá a ve tvém případě nominace nejlepší odpovědi na vlastní dotaz slouží jen k uzamčení otázky.

arygnoc

záleží na tom?

briketka10

Damianko,
hezky to funguje jo jo já
Ti fandím vždyť víš :D :D

Damiana

🙂

iceT

very zajímavá diskuze,oprav­du…jsem si říkala,k vůli čemu se to tady strhlo,a ono jde jen o několikrát odeslané příspěvky,hm,taky se mě stane…

badisko

cetl jsi vubec zdejsi pravidla?…

badisko

cetl jsi vubec zdejsi pravidla?…

badisko

cetl jsi vubec zdejsi pravidla?…

IQ tykve

ty koktáš

IQ tykve

ty koktáš

IQ tykve

ty koktáš ?

badisko

jo

briketka10

no tak se nehádejte :)