Kuře

Má to ještě vůbec cenu?

Dobrý den, pořídili jsme si 4letého křížence německého ovčáka z útulku a nevíme, jestli by ještě mělo cenu s ním na cvičák jít. Pokud bysme přece jen šli, měla bych v plánu s ním dělat i agility. Má to ještě vůbec cenu? Předem moc děkuju za odpověď =O)

Nejlepší odpověď
rottwy

Samozřejmě! :) jen do toho, ovčáci to většinou zvládaj skvělě! jen do toho, na věku nezáleží :)

Další odpovědi
Drap

Určitě. mohlo se sice začít dříve, alečtyři měsíce jsou téměř ideální věk začít se psem na plno pracovat.

www

Rottwy: já ti dám, že na věku nezáleží! 😉 Právě naopak.. Ve 4 letech to za pokus stojí, zázraky bych ale nikdy neočekávalh zvlášť při specielních druzích výcviku.
Možná ale to zvíře má už nějaký základní výcvik za sebou, pak by to bylo třeba snažší.
Praxe