Vikinhat

Má to cenu být s klukem, kterého milujete, ale dokážete si jenom psát?

Má to cenu, když nějakého kluka moc milujete, ale dokážete si jen psát? Když se vidíte, tak toho moc nenamluvíte a stydíte se před sebou? Prosím o váš názor.

Odpovědi
Drap

Nezbývá než se přestat stydět , nebo pokračovat jen v psaní.

klumprt

To by chtělo projevit nějakou iniciativu při tom osobním setkání. Jestli je kluk takový stydlín, musí se holt iniciativy chopit děvče.

hoven 1069

Já to mám naopak, v reálu je to v pohodě ale na fb to je divny. Když ji napíšu, skoro nereaguje, nevím jestli ten vztah má nějakou cenu, zkuste kdyžtak poradit i mně :)
Ale jako moc to cenu nemá, slyšel jsem, že holky stydliny nemají moc rády. Je to autista nebo introvert? I když přes všechny překážky jde přejít, když je nějaká ta snaha. Musíš zjistit, co udělat, aby se rozmluvil

anonym

Vyspěte se spolu, a už se spolu stydět nebudete, jednoduché.

dudu

Věř mojí dávné zkušenosti, že milovat se dá i na dálku, ale není to ono.